Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Zapf creation 824467 BABY born ® Výbavička pre bábätko


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 824467
EAN: 4001167824467
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Zapf creation 824467 BABY born ® Výbavička pre bábätko

Táto praktická sedemdielna sada obsahuje všetko, čo malá maminka bábiky Baby Born potrebuje na doma i na prechádzke, či výlete. Fľaštička na vodu je vyrobená z mäkkého plastu, je ergonomicky tvarovaná, a preto sa s ňou bude malým mamičkám skvele hrať. Sotva sa fľaštička vyprázdni, už má BABY born ® mokrú plienku a potrebuje náhradnú. Teraz je tiež ten správny čas na krém z ružovej dózičky a púder z modrej dózičky. A pretože z nejakého dôvodu si BABY born ® o prebaľovaní myslí, že je to nuda, než je prebaľovanie hotovo, môže sa hrať s dekou s hrkálkou v tvare zajačika. Než ide BABY born ® spať, nezabudni jej dať cumlík. Ten je potreba pekne pripnúť pomocou sponky na retiazke, aby sa nestratil v ríši snov.

Cumlík a fľaška je vhodná pre bábiku veľkosti 43 cm. Originálny doplnok pre bábiky BABY born ®. Starostlivo navrhnuté doplnky rozvíjajú detskú predstavivosť a otvárajú nové možnosti a témy hry.

BABY born ® výbavička pre bábätko obsahuje fľaštičku, plienku, dózu na púder, dózu na krém, deku s hrkálkou a cumlík s retiazkou a sponkou.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!