Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Sylvanian Families 5218 zvieratká dvojčatá ježkovia


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 28. januára
8.45€
Výrobca:
Kód tovaru: 5218SF
EAN: 5054131052181
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Sylvanian Families 5218 zvieratká dvojčatá ježkovia
Zoznámte sa s malými nezbednými dvojičkami ježkov, ktoré rozširujú rad zvieratiek z dedinky Sylvanian. Med je nezbedník. Otvára všetky viečka, čo mu prídu pod ruku. Otvoril aj plechovku čajových lístkov, džem... Hazel rada spinká. Zaspáva aj na prechádzke. Keď zaspáva, schúli sa do klbka. Vyzerá ako loptička. Pribalená je aj fľaštička. Deti si s nimi môžu vymyslieť vlastný príbeh, a užiť si tak veľa zábavy. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliecť. Postavičky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemným semišom.

Sada obsahuje 2 figúrky - dievčatko a chlapčeka s doplnkami (fľaša, cumlík). Figúrky sú vysoké cca 5 cm, sú potiahnuté semišom a očká sú z lesklých korálikov. Všetky časti tela sú pohyblivé a oblečenie možno jednoducho obliekať a vyzliekať.

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bol vytvorený rad videohier, animovaných rozprávok.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: guma, plast, textil

Rozmery balenia (D x Š x V): 7.5cm x 3.5cm x 10cm
Poznámka: HTML nie je preložené!