Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Sylvanian Families 5532 Sada starostlivosti o trojčatá


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 26. septembra
26.20€
Výrobca:
Kód tovaru: 5532SF
EAN: 5054131055328
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341
Sylvanian Families 5532 Sada starostlivosti o trojčatá.

Sada malých roztomilých Čokoládových zajačikov. Trojčiatka Flora, Fauna a Philip sú najnovšími prírastkami v rodine Čokoládových králikov. Bábätka môžete položiť do kolísky a prikryť dekou alebo posadiť do detských jedálenských stoličiek a nakŕmiť ich. Trojčiatka majú milujúcich rodičov, starých rodičov, bratov a sestry, ktorí sa o ne starajú a hrajú s nimi (figúrky nie sú súčasťou balenia).

Figúrky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemnučkým zamatom. Očká sú z čiernych korálok. Všetky končatiny sú pohyblivé a hlavička otáčacia. Oblečenie je vyrobené tak, aby sa dalo opakovane vyzliekať a obliekať.

Sada obsahuje: 3x figúrka bábätiek, 3x oblečenie, 3x jedálenská stolička, 3x tanier, 3x hrnček, 3x lyžička, 3x deka, 3x kolíska. Trojica králičkov (dievčenská / červený outfit), triplet čokoládového králika (chlapčenský / žltý outfit), triplet čokoládového králika (dievčenská / mätovo zelený outfit), detská stolička (ružová), detská stolička (žltá), detská stolička (modrá), králik tanier (ružový), Králičie tanier (žltý), Králičie tanier (modrý), Hrnček (ružový), Hrnček (žltý), Hrnček (modrý), Králičie lyžice (ružová), Králičie lyžice (žltá), Králičie lyžice (modrá), Kolíska , deka (ružová), deka (krémová), deka (modrá) (spolu 19 kusov)


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!