Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

Spin Master 6063585 Paw Patrol Rytieri - Labkova patrola Tematické vozidlo Marchall


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 26. septembra
23.95€
Výrobca:
Značka:
Hrdina:
Kód tovaru: 6063585
EAN: 778988414583
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Spin Master 6063585 Paw Patrol Rytieri - Labkova patrola Tematické vozidlo Marchall

Spojte sa s Marchallom a vydajte sa na vzrušujúce misie s jeho PAW Patrol Rescue Knights, ktorý premieňa Deluxe vozidlo! Marchallovo vozidlo obsahuje detaily a štýl inšpirovaný drakmi a vzrušujúcu transformáciu záchranného nástroja. Marchall (vrátane zberateľskej akčnej figúrky), vystrojený vo svojom brnení Rescue Knights, je pripravený zachrániť deň v Barkingburgu. Keď má dračí priateľ problémy, posaďte Marchalla za volant a vydajte sa na záchranu! Zatlač na spojler a vysuň tak rebrík s odpaľovacím zariadením, nabi a vystrel. Nabite projektily (dva sú súčasťou balenia) a stlačením tlačidla spustite! Preskúmajte svoju predstavivosť a vytvorte úžasné stredoveké záchrany, ako sú tie z úspešnej televíznej show. Ak chcete viac zábavy vo veľkosti draka, hľadajte veliteľstvo hradu a pozbierajte všetky Deluxe vozidlá PAW Patrol Rescue Knights (hracia súprava a hračkárske vozidlá, každé sa predáva samostatne)! Pripravte sa na záchranné misie s Marchallom a jeho Deluxe vozidlom Rescue Knights!

LIMITOVANÁ EDÍCIA VOZIDLA: Marchall's Vehicle obsahuje autentickú grafiku draka a detaily. Nie sú potrebné žiadne batérie, takže sa môžete pustiť do akcie hneď po vybalení z krabice. Skvelý darček pre deti od 3 rokov. ZBERATEĽSKÁ AKČNÁ POSTAVA: Marchall má na sebe červené brnenie Rescue Knights a je na puzdre a je pripravený na vzrušujúce záchrany. Spojte sa s Chase a pripravte sa na akčné stredoveké dobrodružstvá!
PRACOVNÝ NÁSTROJ: Marchallovo vozidlo Záchranných rytierov inšpirované drakmi je pripravené na akciu! Zatlačte na spojler, aby sa odpaľovač vysunul, potom nabite dva projektily a stlačte tlačidlo pre odpálenie!
ZBIERAJTE ICH VŠETKY: Prineste domov všetkých svojich chúlostivých kamarátov Záchranných rytierov a ich dračích priateľov, aby ste oživili stredovekú zábavu z úspešnej šou a znova a znova vytvárajte svoje vlastné záchranné misie!

Obsahuje: 1 vozidlo Deluxe, 1 figúrku, 2 projektily


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!