Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka

Rainbow High Rockstar Carmen Major Fashion bábika


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 28. marca
54.99€
Kód tovaru: 423331
EAN: 035051423331
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341
Rainbow High Rockstar Carmen Major Fashion bábika

Rainbow High™ je moderná módna značka bábik, ktorá podnecuje fantáziu a podporuje kreativitu. S Grit, Love, Action a Moxie (G.L.A.M) študenti Rainbow High spájajú svoje jedinečné tvorivé schopnosti a spolupracujú na dosiahnutí svojich neobmedzených snov už dnes. 6 originálnych bábik Rainbow High™ Fashion Dolls prešlo zimnou premenou, aby mohli módne vyraziť na svahy so svojimi priateľmi. Scéna je pripravená a tieto báječné bábiky Rockstar Fashion Dolls sú pripravené dostať sa na vrchol rebríčkov! Každá tematická súprava obsahuje 2 oblečenia a vlastný hudobný nástroj. Keď dáte všetky 3 bábiky dokopy, stane sa z nich jedna rokenrolová kapela, pripravená vyraziť na pódium a vystúpiť.

Carmen Major žije a dýcha hudbou. Je to odvážna glam rockerka s dúhovými dotykmi, aby vytvorila svoj vlastný ikonický vzhľad. Je pripravená dobyť pódium po boku svojich ostatných kolegov z kapely Rockstar. Má oblečenú fialovú taftovú bundu s grafickou potlačou, džínsový top, bielu tvídovú sukňu so sieťotlačou, čierne rukavice, napichovacie náušnice a vysoké čižmy s grafikou po kolená. Jej druhým outfitom je čierny sieťovaný top s dlhými rukávmi, ružový sieťotlač, čierna kožená sukňa s cvočkami, zlatý náhrdelník a čierne graficky potlačené podpätky.

Táto hracia súprava poskytne deťom nekonečnú radosť a nápadité rozprávanie. Je plne kĺbová a pohyblivá, jej ruky a nohy sa ohýbajú pre toľko očarujúcich póz alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane pre bábiky. Čo je súčasťou - módna bábika, 2 kompletné oblečenie pre bábiku, 2 páry topánok pre bábiky a príslušenstvo pre bábiku – mikrofón a stojan na mikrofón, AMP, zlatý náhrdelník, zlaté náušnice, hrebeň pre bábiky, 2 vešiaky a stojan pre bábiky. Pozrite si animovaný seriál na YouTube a Netflixe! Stačí vyhľadať „Rainbow High Dolls. Zbierajte dúhu! Nazbierajte všetky 3 módne bábiky s tematikou Rockstar – Lyric Lucas, Carmen Major a Vanessa Tempo. Všetky módne bábiky sa predávajú samostatne. Ako umyť vlasy svojej bábiky Rainbow High 1. Aby sa oblečenie vašej bábiky nenamočilo, buď ho vyzlečte, alebo prikryte oblečenie uterákom. 2. Úplne navlhčite vlasy svojej bábiky vodou. 3. Napeňte v troche šampónu alebo saponátu na umývanie, aby ste zmyli akýkoľvek produkt alebo zvyšky. 4. Voliteľné: Ak chcete vlasy ešte viac zjemniť, pridajte trochu kondicionéru, vpracujte prstami alebo prečešte vlasy a potom opláchnite. 5. Nechajte vlasy úplne vyschnúť na vzduchu. 6. Vlasy sú pripravené na kefovanie a úpravu.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!