Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Akcia
Poznáte z TV

Rainbow High Letná Fashion bábika Phaedra Westward


Dostupnosť:
Čoskoro príde

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Kód tovaru: 578369
EAN: 035051578369
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High Letná Fashion bábika Phaedra Westward

Rainbow High inšpiruje kreativitu. Zoznámte sa so študentmi Pacific Coast High, najelitnejšej umeleckej školy na západnom pobreží. Tu sú dni slnečné a triedy sú pri bazéne. Každá tematická súprava sa dodáva s kompletným oblečkom pre bábiku, typickými nevyhnutnými doplnkami pri bazéne a bonusovou funkciou, vymeniteľnými nohami.

Phaedra Westward má nádherné črty a je oblečená v Sunset (fialovej) od hlavy po päty. Má nádherné, detailné rysy vo svojej móde, krásne dlhé rovné viacodtieňové fialové, žlté , ružové vlasy, dlhé mihalnice a sklenené oči.  Teraz je Phaedra pripravená na každú príležitosť. Phaedra je vychádzajúcou hviezdou, ktorá buduje svoje impérium krásy len s prírodnými ingredienciami a inšpiráciou z pláže. Je to dievčenská šéfka a vždy to vyoblieka! Má oblečené jednodielne plavky s potlačou hadej kože so zlatým zipsom, odnímateľný gradient zafarbený šifónový pás, sandále s fialovým podpätkom z hadej kože spolu so všetkým základným vybavením do bazéna. Phaedra je dievča zo západného pobrežia a je vždy pripravená na zábavu pod slnkom!

Pozrite si animovaný seriál na YouTube a Netflixe! Stačí vyhľadať výraz „Rainbow High Dolls“. Dokončite kolekciu Pacific Coast High tak, že nazbierate všetkých 7 bábik Pacific Coast Doll a zhodíte sa so súpravou bazéna a pláže na zmenu farby tichomorského pobrežia: Finn Rosado, Bella Parker, Simone Summers, Harper Dune, Hali Capri, Margot De Perla, Phaedra Westward.
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!