Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Akcia
Poznáte z TV

Rainbow High Letná Fashion bábika Harper Dune-Sand


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 5. júna
29.95€
39.95€
Kód tovaru: 578376
EAN: 035051578376
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High Letná Fashion bábika Harper Dune-Sand

Rainbow High inšpiruje kreativitu. Zoznámte sa so študentmi Pacific Coast High, najelitnejšej umeleckej školy na západnom pobreží. Tu sú dni slnečné a triedy sú pri bazéne. Každá tematická súprava sa dodáva s kompletným oblečkom pre bábiku, typickými nevyhnutnými doplnkami pri bazéne a bonusovou funkciou, vymeniteľnými nohami.

Harper Dune má nádherné črty a je oblečená v piesočnatej kockovanej farbe (svetložltá) od hlavy po päty. Má nádherné, detailné črty vo svojej móde, krásne dlhé vlnité blond vlasy, dlhé mihalnice a sklenené oči. Zbierajte Rainbow všetkých nádherných bábik Rainbow High fashion. Teraz je Harper pripravená na každú príležitosť. Harper je trojitá hrozba: speváčka, tanečnica, herečka, takže nie je prekvapením, že miluje byť v centre pozornosti; takže jej móda je vždy na mieste, dokonca aj pri bazéne. Má na sebe ladiace kockované plavky, odnímateľné šortky s keprovými bielymi perkálovými vreckami a tvarovaným príveskom na kľúčenku na opasku RH a remienkové sandále so zlatými korálkami spolu so všetkým nevyhnutným bazénovým vybavením. Harper je dievča zo západného pobrežia a je vždy pripravená na zábavu pod slnkom!

Pozrite si animovaný seriál na YouTube a Netflixe! Stačí vyhľadať výraz „Rainbow High Dolls“. Dokončite kolekciu Pacific Coast High tak, že nazbierate všetkých 7 bábik Pacific Coast Doll a zhodíte sa so súpravou bazéna a pláže na zmenu farby tichomorského pobrežia: Finn Rosado, Bella Parker, Simone Summers, Harper Dune, Hali Capri, Margot De Perla, Phaedra Westward.
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!