Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Akcia
Poznáte z TV

Rainbow High Letná Fashion bábika Hali Capri


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 7. februára
29.95€
39.95€
Kód tovaru: 578390
EAN: 035051578390
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High Letná Fashion bábika Hali Capri

Rainbow High inšpiruje kreativitu. Zoznámte sa so študentmi Pacific Coast High, najelitnejšej umeleckej školy na západnom pobreží. Tu sú dni slnečné a triedy sú pri bazéne. Každá tematická súprava sa dodáva s kompletným oblečkom pre bábiku, typickými nevyhnutnými doplnkami pri bazéne a bonusovou funkciou, vymeniteľnými nohami. Hali Capri má nádherné črty a je oblečená v Capri (modrá) od hlavy po päty. Vo svojej móde má nádherné detailné črty, krásne dlhé modré kučeravé vlasy v štýlovom copíku, dlhé mihalnice a sklenené oči.

Teraz je Hali pripravená na každú príležitosť. Hali je dokonalá kalifornská dievčina, takže navrhovanie plaviek a letoviska je pre ňu „prechádzka po pláži“. Má oblečené dvojdielne plavky s potlačou s tvarovanou sponou Rainbow High, odnímateľné šortky s obojstranným keprovým a sieťovaným dizajnom, remienkové sandále so zlatými kúzlami spolu so všetkým nevyhnutným bazénovým vybavením. Hali je dievča zo západného pobrežia a je vždy pripravená na zábavu pod slnkom!

Pozrite si animovaný seriál na YouTube a Netflixe! Stačí vyhľadať výraz „Rainbow High Dolls“. Dokončite kolekciu Pacific Coast High Collection zhromaždením všetkých 7 bábik Pacific Coast Doll a zladením bazénovej a plážovej sady na zmenu farby tichomorského pobrežia: Finn Rosado, Bella Parker, Simone Summers, Harper Dune, Hali Capri, Margot De Perla, Phaedra Westward.

Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!