Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Akcia
Poznáte z TV

Rainbow High Letná Fashion bábika Bella Parker


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 31. marca
29.95€
39.95€
Kód tovaru: 578352
EAN: 035051578352
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High Letná Fashion bábika Bella Parker

Rainbow High inšpiruje kreativitu. Zoznámte sa so študentmi Pacific Coast High, najelitnejšej umeleckej školy na západnom pobreží. Tu sú dni slnečné a triedy sú pri bazéne. Každá tematická súprava sa dodáva s kompletným oblečkom pre bábiku, typickými nevyhnutnými doplnkami pri bazéne a bonusovou funkciou, vymeniteľnými nohami.

Bella Parker má nádherné črty a je oblečená v ružovej od hlavy po päty. Má nádherné, detailné rysy vo svojej móde, krásne dlhé vlnité ružové vlasy, dlhé mihalnice a sklenené oči. Teraz je Bella pripravená na každú príležitosť. Bella je prirodzeným vodcom na Rainbow High, takže nie je prekvapením, že si už našla nových priateľov na Pacific Coast High. Stále je perfekcionistka, takže aj jej móda pri bazéne je na mieste. Má na sebe nádherné dvojfarebné jednodielne plavky s vytlačeným detailom retiazkového opasku, odnímateľnú šifónovú zavinovaciu sukňu, sandále so zlatými retiazkami a všetko potrebné vybavenie do bazéna. Bella je dievča zo západného pobrežia a je vždy pripravená na zábavu pod slnkom!

Pozrite si animovaný seriál na YouTube a Netflixe! Stačí vyhľadať výraz „Rainbow High Dolls“. Dokončite kolekciu Pacific Coast High Collection zhromaždením všetkých 7 bábik Pacific Coast Doll a zladením bazénovej a plážovej sady na zmenu farby tichomorského pobrežia: Finn Rosado, Bella Parker, Simone Summers, Harper Dune, Hali Capri, Margot De Perla, Phaedra Westward.

Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!