Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

Rainbow High Junior Fashion bábika Ruby Anderson


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 3. apríla
27.95€
Kód tovaru: 579953
EAN: 035051579953
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High Junior Fashion bábika Ruby Anderson

Cestujte do minulosti a stretnite sa so študentkami, ktoré si na Rainbow High plnia svoje tvorivé sny, ešte skôr, ako sa stanú priateľmi... Zoznámte sa s mladšími verziami vašich šiestich obľúbených originálnych bábik Rainbow High! Ruby, Poppy, Sunny, Jade, Skyler a Violet majú svoje vlastné príbehy o tom, ako našli svoju tvorivú vášeň predtým, ako sa stali študentkami Rainbow High. Každá z bábik v plnej veľkosti je rovnako krásna, štýlová a farebná.

Zoznámte sa s Ruby Anderson, oblečenou v červenom od hlavy po päty. Má roztomilé črty, dlhé mihalnice a krásne vlásky, ktoré môžu dievčatá česať a upravovať (vlásky bábiky je potrebné pred prvým česaním umyť). Okrem toho má vynikajúce funkcie - kĺby končatín vám umožňujú dať ju do akejkoľvek polohy. Jej ruky a nohy sa ohýbajú, keď dáte bábike ďalšiu očarujúcu pózu. Každá súprava obsahuje bábiku, oblečenie, topánky, látkový batoh a doplnky. Každý detail outfitu je prepracovaný a zladený k dokonalému obrazu. Nazbierajte celú kolekciu bábik Rainbow High Junior High, bábiky sa predávajú samostatne, ak sú k dispozícii. Odporúčané pre deti od 6 rokov. Výška bábiky je 22 cm. Rozmer krabice je 28x21x7.

Sada obsahuje: Bábika Rainbow High - Ruby Anderson. Dlhé vlasy na česanie a styling. 2 sponky do vlasov a hrebeň. Jedinečný kompletný outfit v charakteristickej červenej farbe: nohavice, pulóvrik, pár ponožiek, pár topánok. Látkový batoh. Vytvorte si kolekciu 6 bábik v klasických farbách: Ruby Anderson (červená), Poppy Rowan (oranžová), Sunny Madison (žltá), Jade Hunter (zelená), Skyler Bradshaw (modrá), Violet Willow (fialová) - bábiky sa predávajú samostatne. Cena je za 1 sadu s bábikou a príslušenstvom.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!