Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

Rainbow High Fashion bábika River Kendall


Dostupnosť:
Čoskoro príde

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Kód tovaru: 572145
EAN: 035051572145
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High Fashion bábika River Kendall

Fashion bábiky vo farbách dúhy nekončí u pôvodných 6 farieb. Máme tu 5 nových báječných dievčat a 1 chlapca. Majú zase nádherné dlhé česatelné vlásky a dlhé riasy. Majú skvelý štýl. V balení nájdeš outfit navyše a množstvo doplnkov. Keď sa zoradia, spoločne vytvoria ohromujúci dúhu!

Obsah balenia: • 1 krásna bábika s detailmi a dlhými česatelnými vlásky • 2 outfity • módne doplnky (náušnice, kabelka, topánky ...) • hrebeň na vlasy • ramienka na šaty • stojan na bábiku Tip: Bábika má po rozbalení vo vlasoch gél, aby jej držal účes. Vlasy najprv umy a až potom je učeš a vytvor jej nový účes. Veľkosť bábiky: cca 28 cm.

River Kendall je študentkou múzických umení na Rainbow High. Miluje šport a je dnes známy ako hviezda futbalového tímu Rainbow High. River je uvedený ako najhorúcejší chlapec na Rainbow High. Absolútne miluje tanec, a keď to urobí, je to takmer akoby ho nikto nemohol ovládať. Svoj štýl a osobnosť popisuje ako Sporty and Cool, čo každý môže úplne vidieť, pretože keď je na ihrisku, dievčatá sa doňho zaľúbia a chlapci ním chcú byť.

Určené pre: dievčatá
Materiál: plast
Veková kategória: 4+

Poznámka: HTML nie je preložené!