Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka

Rainbow High Fashion bábika Olivia Woods - séria 5


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 26. septembra
31.99€
Kód tovaru: 583141
EAN: 035051583141
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High Fashion bábika Olivia Woods - séria 5

NECHAJTE SVOJU SKUTOČNÚ FARBU SVIETIŤ: Rainbow High je popredná svetová značka módnych bábik a hit animovaných seriálov na YouTube, ktorý podporuje kreativitu, oslavuje rozmanitosť a zahŕňa inkluzívnosť – každý deň. Spoločne so svojimi priateľmi v Shadow High ukazujú svetu, že by ste mali byť hrdí na to, že necháte zažiariť svoje skutočné farby.
SEBAVEDOME V ZELENOM: Olivia je od hlavy po päty oblečená v zelenom. Svoj vlastný štýl vyjadruje zladeným zeleným topom a sukňou s detailom opasku, náušnicami, slnečnými okuliarmi, párom čižiem na podpätku s pravostrannou potlačou a detailom pracky a zábavnými doplnkami. A má krásne, zelené natočené vlasy s dvomi zatočenými drdolmi navrchu, dlhé pravé mihalnice a sklenené oči.
DOPLNKY INŠPIRUJÚ KREATIVITU: Študenti na Rainbow High sú kreatívni a vyjadrujú svoje vášne prostredníctvom svojho zamerania. Olivia je módna návrhárka. Prichádza s kľúčovými náležitosťami, aby sa uistila, že jej model príde na mólo včas a s make-upom: paleta na mejkap, štetce a fén. Táto hracia súprava poskytne deťom nekonečnú radosť a zábavu z nápaditého rozprávania.
FLEXIBILNÁ A MOŽNÁ: Pretože je plne artikulovaná, je ľahké a zábavné sa s ňou hrať. Jej hlava, ruky, ruky a nohy sa ohýbajú pre toľko zábavných póz, vrátane rozchodov! Alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane pre bábiky.
 ČO OBSAHUJE: Módnu bábiku, kompletný outfit pre bábiku, pár topánok pre bábiku, doplnky pre bábiku: slnečné okuliare, fén, paletku na líčenie, zodpovedajúce štetce a stojan na bábiky.
DARČEKOVÉ BALENIE: Olivia je zabalená v luxusnej škatuľke s jej vlastným dizajnom načrtnutým dúhovým zlatom. Je to krásna krabička, ktorá je skvelá ako darček k narodeninám.
POZRITE SI NA YOUTUBE A NETFLIX: Pozrite si nové epizódy animovaného seriálu na YouTube. A dohnať to od začiatku na Netflixe! Stačí vyhľadať „Rainbow High Dolls“ alebo „Shadow High Dolls“.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!