Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

Rainbow High Fashion bábika Emi Vanda


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 5. júna
31.99€
Kód tovaru: 575788
EAN: 035051575788
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High Fashion bábika Emi Vanda

NOVÁ TRETIA SÉRIA BÁBIK OD MGA RAINBOW HIGH! Podľa legendy je na konci každej dúhy poklad. Pravda je však ešte fascinujúcejšia. Len hŕstka vyvolených, ktorí sa neboja odvážneho imidžu, môže ísť za dúhou na Rainbow High – módnu školu, kde sa učia ukázať svoje pravé farby. Vytvorte si kolekciu krásnych, zdobených bábik zo série Rainbow High.

KRÁSNA ORCHIDOVÁ MÓDNA BÁBIKA: Emi Vanda má jedinečný dizajn a od hlavy až po päty je oblečená v sýtofialovej farbe. Má nádherné detailné črty v strihu, krásne vlasy, dlhé mihalnice a sklenené oči.

2 KOMBINOVANÉ OBLEČENIA: Emi prichádza s 2 kompletnými kostýmami pre bábiky s oblečením, topánkami a doplnkami pre bábiky. Oblečte ju do každého štýlu, potom skombinujte a zlaďte oblečenie a doplnky, aby ste podnietili svoju predstavivosť a zábavu pri rozprávaní.

MÓDNE OBLEČENIE: Emi sa zameriava na výtvarné umenie a miluje sa vyjadrovať prostredníctvom umenia a módy, pričom svojím tmavým, drsným vzhľadom určuje trendy. Je oblečená v štýlovej mikine s kapucňou, plisovanej sukni a rockových čižmách po kolená. Jej druhým outfitom je košeľa s dlhým rukávom s grafickou potlačou, skrátený sveter, sukňa a ihličky s čipkovanými stuhami.

POSTAVTE JU NA STOJAN PRE BÁBIKA: Je plne kĺbová a pohyblivá, jej ruky a nohy sa ohýbajú na mnohých miestach, čo sa premieta do veľkolepých póz, môžete ju umiestniť na dodaný stojan pre bábiky. ČO OBSAHUJE: Módnu bábiku, 2 kompletné outfity pre bábiky, 2 páry topánok a doplnky pre bábiku - hrebeň pre bábiky, 2 vešiaky a stojan pre bábiky.

Pozor! - Tip - na rozčesanie vláskov bábiky ich umyte v akomkoľvek šampóne na vlasy. Vytvorte si kolekciu 6 bábik zo série THIRD RAINBOW HIGH (poznámka! Každá bábika sa predáva samostatne, v závislosti od dostupnosti). Rozmery balenia: 30x30x8cm. Vek od 6 rokov.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!