Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

Rainbow High bábika roztlieskavačka Sunny Madison


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 29. septembra
27.99€
Kód tovaru: 572053
EAN: 035051572053
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Rainbow High bábika roztlieskavačka Sunny Madison

Zozbierajte dúhu školského ducha so všetkými novými vysoko módnymi bábikami Rainbow High Cheer. Bábika série 1 Sunny Madison teraz prichádza v rozprávkovom kostýme roztlieskavacích bábik, ktorá odráža jej sladkú osobnosť. Má tiež účes s copom s mašličkou. Pozrite si novú animovanú sériu na YouTube! Stačí vyhľadať „Rainbow High Dolls“. Bábika je úplne artikulovaná a pohyblivá. Jej ruky a nohy sa ohýbajú pre toľko pôvabných póz. Sunny Madison patrí do skupiny roztlieskavačiek, ktoré fantastickým spôsobom podporujú tím strednej školy Rainbow High School.

PRO TIP: Pri prvom rozbalení bábiky odporúčame dôkladne umyť bábike vlasy, aby ste im odstránili stylingový gél a nechajte vlasy úplne vysušiť. Potom sú jej vlasy pripravené na česanie.

Sada obsahuje: módnu bábiku, oblečenie pre roztlieskavačky, 1 pár topánok, ponožky, bambulky, vlasové doplnky a kefu na vlasy.

Zozbierajte vštkých 6 módnych bábik Cheer - Ruby Anderson, Poppy Rowan, Sunny Madison, Jade Hunter, Skyler Bradshaw a Violet Willow.


Veková kategória: 6+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!