Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

MGA Rainbow High Shadow High Tajomná bábika Luna Madison


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 6. decembra
37.95€
Kód tovaru: 583530
EAN: 035051583530
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

MGA Rainbow High Shadow High Tajomná bábika Luna Madison

Shadow High Series 1 Luna Madison - je módna bábika v odtieňoch šedej. Sada obsahuje 2 metalické dizajnérske outfity, ktoré možno kombinovať s dostupnými doplnkami a je skvelým darčekom pre deti vo veku 6-12 rokov, ako aj pre zberateľov.
INŠPIRUJTE PREDSTAVIVOSŤ DETÍ: Rainbow High konečne našla súperov hodných jej talentu. Shadow High je unavený z toho, že vládne Rainbow High a vždy vyhráva. Tento rok vychádza Shadow High z tieňa! Talent jej študentov je neochvejný a jej kreativita bezkonkurenčná. Buďte pripravení na všetko, študenti umeleckých škôl posunú hranice a ukážu svoju pravú tvár.
JEDINEČNÉ VLASTNOSTI: Luna Madison má jedinečný dizajn a od hlavy po päty je odetá v kovovo sivej farbe. Má skvelé črty tváre, krásne rovné vlasy s dvoma drdolmi, dlhé mihalnice a lesklé oči. Pozbieraj všetky báječné bábiky Shadow High Fashion Dolls.
2 MÓDNE KĹBY NA KOMBINÁCIU: Luna má na sebe pútavé kovové strieborné šaty, rukavice a gladiátorské sandále. Má tiež druhú kompletnú súpravu pre kreatívne oblečenie: čierne šaty bez ramienok s cvočkami a grafikou na rukávoch a pár sandálov. Táto súprava deťom poskytne nekonečnú zábavu a nápady na vytváranie úžasných príbehov.
KREATIVITA TU A TERAZ: Na Shadow High, elitnej umeleckej škole, majú všetci študenti jedinečný talent, ktorý rozvíjajú. Viac o ich talente sa dozviete zo seriálu. Film je Luninou vášňou.
ZBERATEĽSKÉ DARČEKOVÉ BALENIE: Shadow High je súťažná škola pre Rainbow High a nádherné balenie odráža ducha Rainbow High. Bábiky v odtieňoch šedej zobrazené na pravej strane škatuľky prenikajú do farieb dúhy. Sada je vhodná ako darček.
STOJAN NA UMIESTNENIE: Bábika je mobilná, ruky a nohy sa jej ohýbajú v kĺboch, na pripevnenom stojane vyzerá krásne.
SET OBSAHUJE: módnu bábiku Luna Madison, dva kompletné outfity, dva páry topánok, doplnky a stojan na bábiky.
TIP NA ODSTRÁNENIE STYLINGOVÉHO GÉLU UMÝVAJTE SI VLASY: Po prvom vybalení bábiky dôkladne umyte vlasy, aby ste odstránili stylingový gél, a nechajte ich úplne vyschnúť. Vlasy sú pripravené na česanie.
OBĽÚBENÁ KOLEKCIA: Zbierajte kolekciu 6 bábik Shadow High fashion: Natasha Zima, Heather Grayson, Ash Silverstone, Nicole Steel, Luna Madison a Shanelle Onyx. Všetky módne bábiky sa predávajú samostatne. Rozmery balenia: 30x30x8cm. Vek od 6 rokov.

Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!