Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

MGA Rainbow High Fashion bábika Priscilla Perez séria 5


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 8. decembra
34.99€
Kód tovaru: 583110
EAN: 035051583110
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

MGA Rainbow High Fashion bábika Priscilla Perez séria 5

Ukážte svoje skutočné farby: Rainbow High je popredná svetová značka módnych bábik a úspešná animovaná séria YouTube, ktorá podporuje kreativitu, oslavuje rozmanitosť a podporuje inkluzívnosť.
Kreatívne s doplnkami: Priscilla je módna návrhárka. So svojimi najdôležitejšími pomôckami môže byť jej model hotový včas a na prehliadkovom móle: paleta mejkapu, štetec, rúž a pekný mobilný telefón so zodpovedajúcim notebookomRPA2023
Flexibilné a polohovateľné: je plne pohyblivé a zábavné hrať sa s ňou. Jej hlava, ruky, ruky a nohy sú flexibilné a umožňujú veľa skvelých póz vrátane rovnováhy. Alebo ho môžete umiestniť na priložený stojan pre bábiky

Obsah balenia: módna bábika, kompletný outfit pre bábiku, pár topánok pre bábiku, doplnky pre bábiku: notebook, mobilný telefón s taškou, paletka na líčenie, štetec, rúž a stojan na bábiky.

DARČEKOVÉ BALENIE: Módna bábika a jej doplnky sú zabalené v luxusnom boxe, na ktorom má bábika vlastný dizajn bábiky. Dúhové zlato je kresba. Krásna krabička, ktorá je ideálna ako darček k narodeninám. Sledujte na YouTube a Netflex – pozrite si nové epizódy kresleného seriálu na YouTube. Medzinárodné produkty majú samostatné podmienky, predávajú sa zo zahraničia a môžu sa líšiť od miestnych produktov, vrátane vhodnosti, vekového hodnotenia a jazyka produktu, označenia alebo pokynov.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!