Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

MGA Rainbow High Fashion bábika Jewel Richie séria 4


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 5. decembra
31.95€
Kód tovaru: 578314
EAN: 035051578314
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

MGA Rainbow High Fashion bábika Jewel Richie séria 4

ŠIROKÝ VÝBER BÁBIK. Každý nový rad módnych bábik Rainbow High obsahuje postavy s množstvom jedinečných a krásnych rysov, odtieňov pleti a módnych doplnkov, ktoré predstavujú rozdiely, ktoré vidíme všade okolo nás.
 NÁDHERNÉ VLASTNOSTI. Jewel Richie má jedinečný dizajn a je našou prvou bábikou s vitiligom. Od hlavy až po päty je oblečená do smaragdovo zelenej farby. Má nádherné, detailne prepracované módne prvky, krásne rovné vlasy s krúžkami, dlhé riasy a sklenené oči.
 2 KOMBINOVANÉ OBLEČENIE. Klenot sa dodáva s 2 kompletnými oblečením pre bábiku s oblečením pre bábiku, topánkami pre bábiku a doplnkami pre bábiku. Oblečte ju do každého vzhľadu a potom kombinujte a spájajte oblečky a doplnky, aby ste podnietili fantáziu a zábavu pri rozprávaní príbehov.
 MÓDNE TRENDY. Jewel pochádza z prestížneho portorického módneho impéria House of Richie. Nie je teda prekvapením, že sa zameriava na módne návrhárstvo. Každý jej návrh obsahuje drahé kamene a látky najvyššej kvality. Prichádza v šatách s flitrami, zavinovačke z umelej kožušiny, remienkových sandáloch a smaragdovo zelených šperkoch. Jej druhý outfit tvorí top, bunda s golierom z umelej kožušiny a kovovými zlatými cvočkami, sukne s kovovými očkami a sandálmi na podpätku so zlatými cvočkami.
 PÓZOVAŤ NA STOJANE PRE BÁBIKY. Je plne kĺbová a polohovateľná, jej ruky a nohy sa ohýbajú pre mnoho pôvabných póz alebo ju môžete vystaviť na priloženom stojane pre bábiky.
 ČO JE SÚČASŤOU BALENIA. Módna bábika, 2 kompletné oblečky pre bábiku, 2 páry topánok pre bábiku, doplnky pre bábiku, hrebeň pre bábiku, 2 ramienka a stojan pre bábiku
 SLEDOVAŤ NA YOUTUBE A NETFLIXE. Sledujte animovaný seriál na YouTube a Netflixe! Stačí vyhľadať „Rainbow High Dolls“.
 PROFESIONÁLNY TIP - UMYJTE SI VLASY, ABY STE ODSTRANILI STYLINGOVÝ GÉL. Pri prvom rozbalení bábiky jej môžete dôkladne umyť vlasy, aby ste odstránili stylingový gél a nechať vlasy úplne uschnúť. Potom sú jej vlasy pripravené na kefovanie ZBIERAŤ DUHU. Nazbierajte všetkých 6 dúhových bábik High Fashion: Jewel Richie, Coco Vanderbalt, Lila Yamamoto, Mila Berrymore, Meena Fleur, Deliah Fields.


Veková kategória: 6+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!