Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

Mattel HDF72 Barbie DHA Kempujúca bábika Malibu


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 29. marca
33.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: HDF72-HDF74
EAN: 194735022403
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Mattel HDF72 Barbie DHA Kempujúca bábika Malibu

Pripojte sa k Barbie Malibu a Brooklyn na ich najväčšie dobrodružstvo s bábikami Barbie inšpirovanými sériou Barbie „It Takes Two My Two“! Vezmite bábiku Barbie Malibu na úžasný výlet so šteniatkom a viac ako 10 kempingovými doplnkami, ktoré vás inšpirujú k vymýšľaniu rôznych príbehov. Chcete preskúmať lesy? Pripojte si spací vak Barbie a zbaľte si do batohu nevyhnutné turistické doplnky, ako je lampáš, mapa, ďalekohľad, smartfón a ďalšie. Po dni plnom dobrodružstiev prikryte bábiku Barbie a jej šteniatko pohodlným spacím vakom, aby mohli spať pod hviezdami. S toľkými kempingovými doplnkami môžu deti vo veku 3 až 7 rokov vziať svoju bábiku Barbie na nekonečné dobrodružstvá vonku! Bábika nestojí sama.

Vlastnosti setu:
• Pripojte sa k Barbie Malibu v jej najväčšom dobrodružstve s touto sadou inšpirovanou seriálom „It Takes Two My Two“!
• Obsahuje šteniatko a bábiku Barbie v oblečení, ktoré je ideálne na vonkajšie dobrodružstvá: tričko, farebné šortky, športová obuv a štýlové slnečné okuliare.
• Vydajte sa na celodenný výlet s otváracím batohom, ktorý obsahuje príslušenstvo na turistiku a farebný útulný spací vak pre Barbie a vášho psa.
• Inšpirujte sa pri vymýšľaní nespočetných príbehov s ďalekohľadom, šiltovkou, mapou, cereálnou tyčinkou, toaletnou taškou, smartfónom, lampášom, zubnou kefkou a zubnou pastou.
• Táto kempingová súprava inšpirovaná sériou Barbie It Takes Two My Two s bábikou Barbie Malibu a množstvom doplnkov je skvelým darčekom pre deti vo veku od 3 do 7 rokov, najmä pre tých, ktorí milujú dobrodružstvá vonku! Rozmery: cca 29,0 cm (výška bábiky) Rozmery balenia: 33,0 x 23,0 x 6,0 cm.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!