Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

Mattel GYG38 Barbie Big City, Big Dreams herný set Roberta s kozmetickým stolíkom


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 19. mája
23.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: GYG38-GYG39
EAN: 887961970944
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Mattel GYG38 Barbie Big City, Big Dreams herný set Roberta s kozmetickým stolíkom

Pridajte sa k Barbie® a jej priateľom na ich doteraz najväčšom dobrodružstve s bábikami Barbie: Big City, Big Dreams™ a hracími súpravami! Táto súprava zavedie fantáziu do zákulisia, aby pomohla bábike Barbie® „Malibu“ Roberte pripraviť sa na vystúpenie so štýlovým toaletným stolíkom a kozmetickým zrkadlom. Stolička poskytuje sedenie a príslušenstvo na rozprávanie príbehov, ako je kefa na vlasy, sušič vlasov, kompaktný make-up, puzdro na prenášanie a ďalšie, ju pripraví na svetlo reflektorov!

Bábika Barbie®, inšpirovaná vzhľadom na obrazovke, má oblečené modré bodkované šaty s ružovým opaskom a biele topánky. S bábikami a súpravami Barbie: Big City, Big Dreams™ a hracími súpravami si deti vo veku 3 až 7 rokov môžu predstaviť všetky druhy príbehov pod svetlami mesta alebo reflektormi! Inšpirujte sa dobrodružstvami pod svetlami mesta alebo reflektormi s bábikami a hracími súpravami Barbie: Big City, Big Dreams™! Táto súprava zavedie fantáziu do zákulisia, aby pomohla bábike Barbie® „Malibu“ Roberts pripraviť sa na predstavenie. Toaletný stolík s kozmetickým zrkadlom a taburetkou poskytuje priestor pre bábiku Barbie®, aby zdokonalila svoje texty a vzhľad.

Deti vo veku od 3 do 7 rokov si užijú toľko zábavy, keď jej pomôžete pripraviť sa na pódium s príslušenstvom na rozprávanie príbehov, ako je kefa na vlasy, sušič vlasov, make-up kompakt, puzdro na prenášanie a ďalšie! Vďaka toľkým príležitostiam na rozprávanie je táto súprava Barbie® skvelým darčekom pre budúce hviezdy a fanúšikov hry Barbie: Big City, Big Dreams™. Bábika nemôže stáť sama.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!