Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka

Mattel GHK37 Barbie Chelsea Futbalistka herný set


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 29. marca
32.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: GHK37
EAN: 887961795233
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Mattel GHK37 Barbie Chelsea Futbalistka herný set

Obľúbená Chelsea™ mieri na bránku, vykopáva a je to góóól! Bábika Chelsea™, inšpirovaná dobrodružstvami zo seriálu Barbie™ Dreamhouse Adventures, je pripravená ovládnuť ihrisko. V hernom sete Chelsea™ Futbalistka na teba čaká bábika Chelsea™ a dve rozkošné šteniatka. Uži si s bábikou Chelsea™ tréning alebo usporiadaj futbalový zápas.

Balenie obsahuje: bábiku vo futbalovom oblečení s topánočkami, 2 šteniatka, 2 bránky s počítadlami, futbalové ihrisko, tribúnu, 2 vlajočky, lopta, dosky pre plánovanie taktiky, medailu, fľašu, batôžtek a občerstvenie.

Najprv sa pusť do prípravy futbalového ihriska, umiestni bránky, priprav ukazovatele skóre a nezabudni na tribúnu, kam môžeš usadiť všetkých zapálených fanúšikov (predávajú sa samostatne). Akonáhle je všetko pripravené, hra môže začať. Stlač ramená bábiky a sleduj, ako skúsene kopne do lopty. Bábika Chelsea™ je oblečená do pestrofarebného futbalového dresu a kraťasov. Pripoj sa k bábike Chelsea™ a užite si spoločne veľa zábavy plnej športu a priateľov.


Materiál: plast

Rozmery balenia (D x Š x V): 36cm x 7cm x 27cm
Poznámka: HTML nie je preložené!