Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Make it Real Náramky s príveskami SWAROVSKI


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 7. decembra
14.49€
Výrobca:
Kód tovaru: 131712
EAN: 695929017125
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Make it Real Náramky s príveskami SWAROVSKI

Noste kúzlo vesmíru s týmito tromi zberateľskými DIY náramkami v žiarivých dúhových farbách osvetlených hviezdami, ktoré sú ozdobené krištáľom Swarovski ™ a doplnené zvláštnym šarmom v tvare rozkošného zvieraťa. Vlastnosti produktu:

OBJAVTE, DIZAJN, DIZAJN. S touto zberateľskou súpravou náramkov pre remeselníkov urobte veľké prekvapenie pre remeselný čas. . Každá súprava obsahuje to, čo potrebujete na výrobu troch náramkov, vrátane záhadných príveskov v tvare zvieraťa, z ktorých každý drží jedinečný krištáľ Swarovski ™ vo svojej obľúbenej farbe, uzamykateľnú srdcovú skrinku, kľúč, farebnú šnúru a živé korálky a ľahko nasledovateľné pokyny .
PREKVAPENIE ČAKÁ. Každý z týchto troch náramkov má špeciálne záhadné zvieracie kúzlo, ktoré si deti rozbalenie zamilujú. Objavte všetkých osem roztomilých zvieracích vzorov pre zábavnú zbierku doplnkov plnú prekvapení. PAMÄTNÝ DARČEK. Tieto náramky sú zábavnou činnosťou pri hraní, zábavným módnym doplnkom a úžasným prekvapením v jednom, ideálne pre narodeniny a sviatky.
ZBIERAJTE DÚHU. Deti budú radi zbierať osem prekvapení zvieratiek s jedinečnými farebnými kryštálmi Swarovski ™, každý s príbehmi, farbami a náladami. Zoznámte sa so zvieratami: Ružová mačka Rosie, koralová líška Ruby, žltý ježko Amber, zelená veverička Emma, ​​modrozelený jednorožec Aqua, Sophie modrá chobotnica, Amy fialová panda a dúhová koala Clara.

Obsahuje: 3 tajné prívesky s krištáľom Swarovski ™, uzamykateľná srdiečka, kľúč, štýlové korálky pre 3 náramky, farebná šnúrka, zberateľský sprievodca, pokyny. Noste kúzlo vesmíru s týmito tromi zberateľskými DIY náramkami v žiarivých dúhových farbách osvetlených hviezdami, ktoré sú ozdobené krištáľom Swarovski ™ a doplnené zvláštnym šarmom v tvare rozkošného zvieraťa. Balenie obsahuje 3 náramky s príveskami a kryštálom SWAROVSKI, krabičku v tvare srdca, kľúčik, korálky, farebné šnúry a inštrukcie. Vhodné od 8 rokov.


Určené pre: dievčatá
Materiál: plast
Veková kategória: 8+

Poznámka: HTML nie je preložené!