Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka

L.O.L. Surprise Veľká bábika Bon Bon


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 31. januára
45.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 573050
EAN: 035051573050
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise Veľká bábika Bon Bon

Všetkými dievčatkami milované bábiky L.O.L. Surprise! teraz prichádzajú v novej sérii. Ide o väčšiu mäkkú verziu vašich obľúbených bábik. Veľká bábika Bon Bon má pohyblivé ruky aj nohy, takže si s ňou užijete viac zábavy. Balenie obsahuje stoličku a stôl, ku ktorému môžete bábiku posadiť, aby si pohodlne vybalila veci z nákupných tašiek. Bábika L.O.L. Surprise! Big B.B. si totiž nakúpila módne kúsky ako bundu, sukňu, topánky a štýlový batôžtek. Náušnice, ktoré Bon Bon nosí si spolu môžete požičiavať. Objavte aj ďalšie bábiky z novej série veľkých bábik L.O.L. Surprise! Big B.B.

Kľúčové vlastnosti L.O.L. Surprise! Veľké bábiky Bon Bon
Úplne nová séria bábik L.O.L. Surprise! Big B.B. (Big Baby) Bábiky Big B.B. sú väčšie a mäkké . Veľká bábika Bon Bon má pohyblivé ruky aj nohy. Balenie obsahuje stoličku a stôl, ku ktorému môžete bábiku posadiť a množstvo módnych doplnkov. Náušnice si môžu dievčatká od bábiky požičiavať. Vhodné pre deti 4 rokov.

Obsah balenia: Veľká bábika, Stolička so stolíkom a farebné pozadie, bunda, sukne, topánky, štýlový batôžtek a náušnice.


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!