Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

L.O.L. Surprise Tweens bábika Gracie Skates


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 9. júna
23.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 579595
EAN: 035051579595
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise Tweens bábika Gracie Skates

NOVÁ VEĽKOSŤ: Rozbaľte úplne novú veľkosť bábiky LOL Surprise medzi bábikami LOL a módnymi bábikami OMG. Táto úplne nová 6-palcová módna bábika, Gracie Skates, má úžasné črty od hlavy po päty, upravené vlasy a dokáže robiť veľa póz.
ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ vrátane módnej bábiky LOL Surprise Tweens 2. série Gracie Korčule, móda a doplnky. Gracie Skates je o korčuliarskom živote a vždy ju nájdete na klzisku alebo v skateparku! Miluje kĺzanie a točenie a vie, kedy sa má pustiť do okázalých pohybov a kedy sa upokojiť. Navyše je to veľká sestra obľúbenej postavy LOL Surprise, Baby Next Door.
FIERCE FASHIONS: Rozbaľte módu a doplnky Gracie Skates na kolieskové klzisko, aby ste ju pripravili na skatepark alebo dráhu.
ROZTOMNÉ DOPLNKY: Okrem svojho jedinečného, ​​roztomilého štýlu, módy a doplnkov prichádza Gracie Skates aj s papierovým „časopisom“, ktorý o nej a jej osobnosti povie niečo viac.
OBSAHUJE: 1 módnu bábiku LOL Surprise Tweens Series 2, módu, topánky, doplnky, kefu na vlasy, tašku na šaty, denník, vešiak, stojan na bábiky a opakovane použiteľný balíček s pozadím.
ZAHRAJTE SA S CELOU POSÁDKOU: Nazbierajte všetky 4 bábiky LOL Surprise Tweens Series 2!

Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!