Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

L.O.L. Surprise! OMG Veľká ségra – Jams 591542


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 11. decembra
34.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 591542
EAN: 035051591542
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise! OMG Veľká ségra – Jams 591542 

Získaj 4 nové OMG Veľké segre s úžasnými vlasmi a osobitým štýlom. Každá dvojica bábik je úplným opakom jedna k druhej a napriek tomu sú najlepšími kamarátkami. Sú to veľké ségre obľúbených L.O.L. bábik a ich rozbaľovanie prináša jedinečný zážitok. Bábiky majú pohyblivé kĺby a v balení nájdeš množstvo funkčných doplnkov.

Obsah balenia:

• 1 zo 4 OMG Veľkých séger
• mnoho prekvapení, vrátane rôznych módnych doplnkov
• kefa na vlasy
• stojan na bábiku

Veľkosť OMG bábiky: cca 25 cm.

Hudba volá, poď, ideme. Najlepší spôsob, ako sa zabaviť, je sledovať predstavenie! - Jams.   Predstavujeme úplne novú módnu bábiku LOL Surprise OMG Jams s množstvom prekvapení! Catch Jams sa vždy najlepšie baví na hudobných show a inšpiruje všetkých okolo seba svojim cool štýlom a slobodným duchom. Má ohromujúce rysy, krásne vlasy, svoj vlastný módny outfit a ponúka veľa príležitostí na pózovanie. Zachyťte Jams, ako sa vždy najlepšie zabáva na hudobných vystúpeniach a inšpiruje všetkých okolo seba svojím cool štýlom a slobodným duchom.

Najnovšie módne bábiky LOL Surprise OMG sú nečakané BFF, ktoré oslavujú rozdiely medzi priateľmi, ktorí sa navzájom posilňujú. Hoci sú každá iná, všetky milujú to, čo milujú, a ide im o to, aby boli svojím autentickým ja bez ohľadu na to, s kým sú. Zozbieraj všetky bábiky LOL Surprise OMG: Victory, Pose, Wildflower a Jams!


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!