Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka

L.O.L. Surprise OMG Remix Veľké sestry Punk Grrrl a Rocker Boi


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 7. decembra
59.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 567288
EAN: 035051567288
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise OMG Remix Veľké sestry Punk Grrrl a Rocker Boi

Rozbaľ 2 rockin 'L.O.L. Prekvapenie! OMG. Módne bábiky Remix - Punk Grrrl a Rocker Boi, vôbec prvé L.O.L. Prekvapenie! OMG. chlapčenská módna bábika! Každá módna bábika má rockinove prvky, upravené vlasy a svoj vlastný štýl inšpirovaný hudbou. Rocker Boi je veľký brat obľúbenej postavy fanúšika Rockera. Má dlhé vlasy rockovej hviezdy, džínsovú bundu v núdzi a gitaru Flying V Guitar, pretože sa zameriava na rockovú hudbu. Punk Grrrl je sestrou obľúbenej postavy fanúšikov Punk Boi a je punkovou hudbou od hlavy po päty. Má nádherného umelého jastraba, vzpurnú módu zmiešaných materiálov a gitaru, takže je pripravená to vyskúšať. Rozbaľte 2 záznamy v plnej veľkosti a prehrajte ich na obale prehrávača. Prehrajte si každú nahrávku samostatne a zahrajte si skladbu Rocker Boi a Punk Grrrl z ich piesne „Surprise Me“. Potom otočte platne na Side BB, otočte prepínač na obale a spolu prehrajte platne, aby ste zahrali duetový kúsok piesne. Nechajte tieto rockové hviezdy zaujať pózu na stojanoch pre bábiky. Zahŕňajú tiež časopis s textom ich piesne. Každý L.O.L. Prekvapenie! O MÔJ BOŽE. Balenie Remix 2 obsahuje 2 módne bábiky, 2 módne vzhľady, 2 páry topánok, gitarové doplnky, módne doplnky, krabicu na klobúky, kefu na vlasy, 2 stojany na bábiky, 2 záznamy v plnej veľkosti, lyrický časopis a balíček, ktorý skutočne hrá hudba.

Unbox 2 módne bábiky s L.O.L. Prekvapenie! OMG. Remix 2 Pack s Rocker Boi a Punk Grrl, každý s rockinovými vlastnosťami, upravenými vlasmi a členitý pre množstvo póz!
Prvá chlapčenská módna bábika: Zoznámte sa s Rocker Boi. Je to veľký brat obľúbenej postavy Rockera. Má dlhé vlasy rockovej hviezdy, džínsovú bundu v núdzi a gitaru Flying V.
Vystúpte s Punk Grrl: Punk Grrrl je sestra obľúbenej postavy fanúšikov Punk Boi. Má nádherného umelého jastraba, vzpurnú módu zmiešaných materiálov a gitaru, takže je pripravená to vyskúšať.
Točiť platne na prehrávanie hudby: Obsahuje 2 platne v plnej veľkosti, ktoré môžete otáčať, aby ste mohli skutočne hrať hudbu na balení. Prehrajte každú nahrávku samostatne, potom ich otočte na stranu BB (a otočte prepínač), aby ste zahrali ich rockový duet.
Unbox text piesne: Zahŕňa časopis so všetkými textami piesní pre Punk Grrrl, Rocker Boi a ich duet.
Zahŕňa: 2 módne bábiky, 2 módne vzhľady, 2 páry topánok, 2 gitarové doplnky, módne doplnky, krabicu na klobúky, kefu na vlasy, 2 stojany na bábiky, 2 platne, lyrický časopis a balíček gramofónu, ktorý prehráva hudbu. “


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!