Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Výpredaj
Akcia

L.O.L. Surprise OMG Queens Prism s 20 prekvapeniami


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 3. apríla
21.95€
39.95€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 579915
EAN: 035051579915
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise OMG Queens Prism s 20 prekvapeniami

Objavte najnovšiu sériu bábik L.O.L. Surprise OMG Queens s lesklými outfitmi a úžasnými doplnkami. Každá je svojím spôsobom kráľovnou. Kráľovné si narovnávajú koruny a podporujú svoje priateľky. Kráľovné pozdravujú všetkých a oslavujú rozdiely.

Vítame bábiku Prism na tróne! Je to skutočná kráľovná, ktorá vyniká svojim jedinečným, brilantným štýlom. Rozbaľte 20 prekvapení s módnou bábikou LOL Surprise OMG Queens Prism vrátane majestátnej módy a doplnkov s kráľovskou tematikou. Hranol sa kolíše do rytmu jej vlastného bubna. Táto kráľovná je artikulovaná, čo pomáha, keď sa hýbe na pódiu. Prism je hudobná kráľovná, ktorá je nervózna na pódiu, ale milá a rozkošná osobne. Oblečte Prism do jej rockerských módov a okúzľujúcich doplnkov. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. Bábika LOL OMG Queens je kĺbová a má odnímateľné ručičky, takže sa vám bude ľahšie obliekať a aplikovať jej doplnky. Otvorenie balíka je jedinečný zážitok. LOL OMG Queens Prism prichádza s 20 prekvapeniami. Balíček, ktorý sa zmení na šatňu na oblečenie a doplnky pre bábiku obsahuje: módnu bábiku LOL OMG Queens a komplet módne oblečenie, členkové čižmy, botník, doplnky, okuliare, náušnice, náhrdelník, krabičku na klobúky, kabelku, kefu, obaly na oblečenie, pozvánka na párty a stojan na bábiky. Je to kompletný set na hranie!

Nazbieraj všetky 4 bábiky LOL OMG Queens: Sways, Runway Diva, Miss Divine a Prism! Pozri tiež LOL Surprises OMG Queens Splash Beauty, špeciálny balíček s niekoľkými outfitmi a doplnkami, s ktorými si vytvoríš viac ako 125 nových lookov! Veľkosť zbaleného tovaru: 26 x 8 x 31 cm.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!