Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Výpredaj
Akcia

L.O.L. Surprise OMG Queens Miss Divine s 20 prekvapeniami


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 579922
EAN: 035051579922
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise OMG Queens Miss Divine s 20 prekvapeniami

Objavte najnovšiu sériu bábik L.O.L. Surprise OMG Queens s lesklými outfitmi a úžasnými doplnkami. Každá je svojím spôsobom kráľovnou. Kráľovné si narovnávajú koruny a podporujú svoje priateľky. Kráľovné pozdravujú všetkých a oslavujú rozdiely.

Vítame bábiku Miss Divine na tróne! Je to skutočná kráľovná, ktorá vyniká svojim jedinečným, brilantným štýlom. Kráľovné oslavujú ducha sesterstva tým, že si navzájom narovnávajú koruny a vždy podporujú priateľov. Takže, vitajte na tróne: Miss Divine! Rozbaľte 20 prekvapení s módnou bábikou LOL Surprise OMG Queens Miss Divine vrátane majestátnej módy a doplnkov s kráľovskou tematikou. Štýl Miss Divine je inšpirovaný prírodou. Táto kráľovná je kĺbová, takže je pripravená maľovať alebo kresliť všetku krásu, ktorá ju obklopuje. Miss Divine je kráľovná umenia, ktorá uplatňuje kreativitu vo všetkom, čo robí. Celý jej život je umenie. Oblečte slečnu Divine do jej farebných šiat a elegantných doplnkov. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. Bábika LOL OMG Queens je kĺbová a má odnímateľné ručičky, takže sa vám bude ľahšie obliekať a aplikovať jej doplnky. Otvorenie balíka je jedinečný zážitok. LOL OMG Queens Miss Divine prichádza s 20 prekvapeniami. Balíček, ktorý sa zmení na šatňu na oblečenie a doplnky pre bábiku obsahuje: módnu bábiku LOL OMG Queens a komplet módne oblečenie, členkové čižmy, botník, doplnky, okuliare, náušnice, náhrdelník, krabičku na klobúky, kabelku, kefu, obaly na oblečenie, pozvánka na párty a stojan na bábiky. Je to kompletný set na hranie!

Nazbieraj všetky 4 bábiky LOL OMG Queens: Sways, Runway Diva, Miss Divine a Prism! Pozri tiež LOL Surprises OMG Queens Splash Beauty, špeciálny balíček s niekoľkými outfitmi a doplnkami, s ktorými si vytvoríš viac ako 125 nových lookov! Veľkosť zbaleného tovaru: 26 x 8 x 31 cm.


Určené pre: dievčatá
Materiál: plast
Veková kategória: 4+

Poznámka: HTML nie je preložené!