Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

L.O.L. Surprise OMG Dance Virtuelle Veľká sestra módna bábika s 15 prekvapeniami


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 29. júla
27.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 117865
EAN: 035051117865
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise OMG Dance Virtuelle Veľká sestra módna bábika s 15 prekvapeniami

ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ vrátane prekvapenia LOL OMG Dance módnej bábiky Virtuelle a čierneho svetla na odhalenie ďalších žiarivých prekvapení! Skvelý darček pre dievčatá vo veku od 4 do 9 rokov.
TV BALÍČEK: Odstráňte predný panel obalu, aby ste odhalili prekvapenie - obraz vašej bábiky sa hýbe a „tancuje“, keď potiahnete za uško, akoby tancovala v televízii. UNIKÁTNY TANEC: Virtuelle má úžasné rysy a upravené vlasy a je formulovaná pre množstvo tanečných póz. Navyše je veľkou sestrou obľúbenej postavy bábiky LOL OMG Surprise, V.R.Q.T. Odbaľte jedinečný tanečný ťah Virtuelle a vlastnite tanečný parket!
DIVOKÁ MÓDA: Oblečte Virtuelle do jej divokej módy a rozprávkových doplnkov. Pro Tip: Ruky sú odnímateľné, aby sa dievčatká mohli ľahko obliecť.
BALENIE SA STANE HRACOU SADOU: Každý balíček bábik sa stáva opakovane použiteľnou súpravou s obrazovkou a tanečným parketom, vďaka čomu je táto hračka pre dievčatá ešte lepšia.
OBSAH BALENIA: 1 LOL Surprise OMG módna bábika, móda, obuv, doplnky, krabica na klobúky, čierne svetlo, kefa na vlasy, taška na odev, nálepka, vešiak, stojan na bábiky a sada opakovane použiteľných balíčkov v úplne novom zážitku z rozbalenia.
HRAJTE S CELOU POSÁDKOU: Zhromaždite všetky 4 módne bábiky LOL OMG Surprise Dance a zatancujte si najväčší tanec, aký kedy vesmír videl! Okrem Virtuelle má séria LOL OMG Surprise Dance  ďalšie 3 módne bábiky - Major Lady, Miss Royale a B-Gurl. Vytvorte a premiešajte svoje vlastné prudké choreografické tance, keď rozbaľujete špeciálne tanečné pohyby každej bábiky! Odbalíte postavu, ktorej štýl je Old School alebo New School? Alebo vyhľadajte M.C. viesť B.B.s do tanca.

Určené pre: dievčatá
Materiál: plast
Veková kategória: 4+

Poznámka: HTML nie je preložené!