Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

L.O.L. Surprise OMG Dance Major Lady Veľká sestra módna bábika s 15 prekvapeniami


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 28. júla
27.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 117889
EAN: 035051117889
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise OMG Dance Major Lady Veľká sestra módna bábika s 15 prekvapeniami

Rozbaľ 15 prekvapení vrátane prekvapenia LOL OMG Dance módnej bábiky Major Lady, vrátane čierneho svetla na odhalenie ďalších žiarivých prekvapení! Skvelý darček pre dievčatá vo veku od 4 do 9 rokov.
TV BALÍČEK: Odstráňte predný panel obalu, aby ste odhalili prekvapenie - obraz vašej bábiky sa hýbe a „tancuje“, keď potiahnete za uško, akoby tancovala v televízii. UNIKÁTNY TANEC: Major Lady má ohromujúce rysy a upravené vlasy a je formulovaná pre množstvo tanečných póz. Navyše je veľkou sestrou obľúbenej bábkovej postavičky LOL Surprise, kráľovnej Stardust. Odbaľte jedinečný tanečný krok majora Lady a vlastníte tanečný parket!
DIVOKÁ MÓDA: Oblečte major Lady do jej divokej módy a rozprávkových doplnkov. Pro Tip: Ruky sú na vašej tanečnej bábike odnímateľné, aby sa dievčatká mohli ľahko obliecť.
BALENIE SA STANE HRACOU SADOU: Každý balíček bábik sa stáva opakovane použiteľnou súpravou s obrazovkou a tanečným parketom, vďaka čomu je táto hračka pre dievčatá ešte lepšia.
OBSAH BALENIA: 1 módnu bábiku LOL Surprise OMG, módy, topánky, doplnky, krabicu na klobúky, čierne svetlo, kefu na vlasy, tašku na odev, nálepku, vešiak, stojan na bábiku a opakovane použiteľnú súpravu balíkov v úplne novom zážitku z rozbalenia.
HRAJTE S CELOU POSÁDKOU: Zhromaždite všetky 4 módne bábiky LOL OMG Surprise Dance a zatancujte si najväčší tanec, aký kedy vesmír videl! Séria LOL OMG Surprise Dance má okrem Major Lady aj ďalšie 3 módne bábiky - B-Gurl, Miss Royale a Virtuelle. Vytvorte a premiešajte svoje vlastné prudké choreografické tance, keď rozbaľujete špeciálne tanečné pohyby každej bábiky! Odbalíte postavu, ktorej štýl je Old School alebo New School? Alebo vyhľadajte M.C. viesť B.B.s do tanca.
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast
Veková kategória: 4+

Poznámka: HTML nie je preložené!