Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Výpredaj
Akcia

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka Sunset


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 3. apríla
24.99€
39.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 576020-576570
EAN: 035051576570
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka Sunset 

MÓDNA BÁBIKA S TÉMOU CESTOVANIA: Predstavujeme Vám najnovšie módne bábiky LOL Surprise OMG World Travel™! OMG Veľké sestry, ktoré plánujú prázdniny! Majú zbalené tašky a sú pripravené zúrivo sa rozprúdiť po celom svete! Od módnych prehliadok až po plážové párty nájdu nové trendy a nájdu nových priateľov! Bez ohľadu na ich cieľ, na ceste ich určite čakajú prekvapenia.
ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ s LOL Surprise Módnou bábikou OMG World Travel™ Sunset vrátane módnych a cestovných doplnkov, ako je batožina, ktorá sa skutočne otvára, vankúšik na krk, slnečné okuliare a cestovný pas!
PREDSTAVUJEME ZÁPAD SLNKA: Sunset je cestovateľka a prieskumníčka a miluje slnko a prírodu. Pláže, hudobné festivaly, púšť – ona je tam! Cestovateľská influencerka skúma svet, aby odhalila a zdieľala príbehy. Je to najväčší dobrodruh a rada skúša nové veci.
FIERCE FASHION: Oblečte Sunset do jej divokých módnych outfitov a báječných doplnkov. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. Sunset má ohromujúce črty a upravené vlasy a je naklonená na množstvo póz. Navyše je to väčšia sestra fanúšika obľúbenej postavy LOL Surprise, Foxy.
Z BALENIA SA STANE HRAČKA: Každý obal bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ je súprava na opakované použitie.
OBSAHUJE: 1 módnu bábiku LOL Surprise OMG, módny outfit, módne doplnky, náušnice, topánky, kufrík na batožinu, slnečné okuliare, vankúšik na krk, náhrdelník, pas, kefu na vlasy, tašku na šaty, vešiak, stojan na bábiky a opakovane použiteľný balík v úplne novom rozbalení. 
HRAJTE SA S CELOU POSÁDKOU: Nazbierajte všetky 3 bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ a pripravte sa na objavovanie sveta prekvapení LOL! 


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!