Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka Fly Gurl


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 10. augusta
36.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 576020-579168
EAN: 035051579168
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka Fly Gurl

MÓDNA BÁBIKA S TÉMOU CESTOVANIA: Predstavujeme vám módne bábiky LOL Surprise OMG World Travel™! OMG Veľké sestry plánujú prázdniny! Majú zbalené tašky a súpripravené zúrivo sa rozprúdiť po celom svete! Od módnych prehliadok až po plážové párty nájdu nové trendy a nájdu nových priateľov! Bez ohľadu na ich cieľ, na ceste ich určite čakajú prekvapenia.
ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ s LOL Surprise Módnou bábikou OMG World Travel™ Fly Gurl vrátane módnych a cestovných doplnkov, ako je batožina, ktorá sa skutočne otvára, čelenka letušky, pracka na opasok a cestovný pas! PREDSTAVUJEME FLY GURL: Fly Gurl sa narodila pre vystupovanie a miluje cestovanie vzduchom. Často robí z hlásení počas letu celé predstavenie pre svojich pasažierov. V skutočnosti rada premieňa všetko na jedno predstavenie... Je pilotkou a letuškou lietadla B.B. Air lady divy. Vzhliada k Lady Diva a je ňou inšpirovaná.
FIERCE FASHION: Oblečte Fly Gurl do jej divokého módneho outfitu a báječných doplnkov. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. Fly Gurl má ohromujúce črty a upravené vlasy a je naklonená na množstvo póz. Navyše je to veľká sestra obľúbenej postavy LOL Surprise, Oops Baby.
Z BALENIA SA STANE HRAČKA: Každý obal bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ je súprava na opakované použitie.
OBSAHUJE: 1 bábiku LOL Surprise OMG, módny outfit, módne doplnky, náušnice, topánky, kufrík na batožinu, čelenku letušky, pracku na opasok, pas, kefu na vlasy, tašku na šaty, vešiak, stojan na bábiky a opakovane použiteľnú súpravu v úplne novom rozbalení. skúsenosti.
HRAJTE SA S CELOU POSÁDKOU: Nazbierajte všetky 3 bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ a pripravte sa na objavovanie sveta prekvapení LOL!


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!