Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe


Dostupnosť:
Skladom
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 10. augusta
36.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 576020-576587
EAN: 035051576587
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise OMG Cestovateľka City Babe

MÓDNA BÁBIKA S TÉMOU CESTOVANIA: Predstavujeme módne bábiky LOL Surprise OMG World Travel™! OMG Veľké sestry, ktoré plánujú prázdniny! Majú zbalené tašky a sú pripravení zúrivo sa rozprúdiť po celom svete! Od módnych prehliadok až po plážové párty nájdu nové trendy a nájdunových priateľov! Bez ohľadu na ich cieľ, na ceste ich určite čakajú prekvapenia.
ROZBAĽ 15 PREKVAPENÍ s LOL Surprise Módnou bábikou OMG World Travel™ City Babe vrátane módnych a cestovných doplnkov, ako je batožina, ktorá sa skutočne otvára, vankúšik na krk, slúchadlá a cestovný pas! PREDSTAVUJEME CITY BABE: City Babe je mestské dievča, narodené a vychované. Miluje zhon. Je módnou návrhárkou a filmárkou s dvojitou hrozbou, vytvára poburujúce video show. A cestuje od mesta k mestu a hľadá inšpiráciu na vytvorenie divokých streetwearových lookov, miešaním a spájaním rôznych inšpirácií zo svojho svetového klusu.
FIERCE FASHION: Oblečte City Babe do jej divokých módnych outfitov a báječných doplnkov. Tip pre profesionálov: Ruky sú odnímateľné pre ľahké obliekanie. City Babe má ohromujúce črty a upravené vlasy a je naklonená na množstvo póz. Navyše je to veľká sestra obľúbenej postavy LOL Surprise, Jet Set Q.T.
Z BALENIA SA STANE HRAČKA: Každý obal bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ je súprava na opakované použitie.
OBSAHUJE: 1 módnu bábiku LOL Surprise OMG, módny outfit, módne doplnky, náušnice, topánky, kufrík na batožinu, slúchadlá, vankúšik na krk, sponu do vlasov, pas, kefu na vlasy, tašku na šaty, vešiak, stojan na bábiky a opakovane použiteľnú súpravu. skúsenosť s rozbalením.
HRAJTE SA S CELOU POSÁDKOU: Nazbierajte všetky 3 bábiky LOL Surprise OMG World Travel™ a pripravte sa na objavovanie sveta prekvapení LOL!


Veková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!