Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

L.O.L. Surprise Neónové trblietavé zvieratko Lights Glitter


Dostupnosť:
Čoskoro príde

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 564898
EAN: 035051564898
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise Neónové trblietavé zvieratko Lights Glitter

Rozbaľte svoju novú LOL surprise guľu a odhaľte, aké neónové zvieratko ukrýva! Každou vrstvou balíčka s prekvapením budete o poznanie bližšie vášmu miláčikovi. LOL surprise maznáčik je pokrytý extra dlhou srsťou. Stačí odlúpiť kožušinu a pozrieť svojmu novému zvieratku do tváre. Odlúpnutú kožušinu môžete znovu použiť a vytvárať tak zvieratku nový styling. Neónové zvieratko sa pýši skutočnými vlasmi v jedinečnom a úžasnom účese.

Balíček obsahuje: 9  x prekvapenie, ako je tajná správa, fľaštička, kefa na vlasy, obuv a doplnky. Súčasťou je tiež  svetlo, pomocou ktorého môžete odhaliť skryté prekvapenie na domácom miláčikovi. Zozbierajte všetkých 12 miláčikov z kolekcie Light Pets.

Kľúčové vlastnosti neonového zvieratka LOL surprise : Zábavný balíček obsahujúci 9 prekvapení vrátane neonového maznáčika so skutočnými vlasmi. Krásne vlasy maznáčika možno česať a stylovať do jedinečných účesov. LOL surprise neónové zvieratko je pokryté extra dlhou odnímateľnou srsťou. Súčasťou balíčka je svetlo k odhaleniu skrytých prekvapení na domácom maznáčikovi.  Balíček obsahuje napríklad tajnú správu, fľašu, kefu na vlasy, doplnky a i. Zozbierajte všetkých 12 miláčikov z kolekcie LOL surprise Light Pets

Veková kategória: 6+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!