Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

L.O.L. Surprise Dekodér s konfetami a bábikou


Dostupnosť:
Už len 2 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 27. októbra
19.19€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 571476-571469
EAN: 035051571476
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise Dekodér s konfetami  a bábikou

LOL Surprise Under Wraps sa vracia v novej darčekovej verzii! 12 zázračných bábik, ktoré sa majú nazbierať, je ekvivalent 12 mesiacov. Každá bábika je ukrytá v špeciálnej kapsule, zabalená v krásnom, bielom balení so vzorom konfiet a mašličiek. Pri skúmaní vrstiev vás čaká 15 fantastických prekvapení. Tlačidlá na kapsule otvárajú priehradky s príslušenstvom na hranie. Pozor, to ešte nie je koniec atrakcií! Zavinovačka je tiež vyplnená farebnými konfetami. Po potiahnutí pásky sa dvierka kapsuly otvoria a vypadnú farebné častice. Bábika - prekvapenie sa skrýva pod gumovým oblekom, ktorý sa dá ľahko odňať, ktorý je možné použiť aj na styling. Po vybalení sa kapsula zmení na „domček pre bábiky“, ktorý môžete umiestniť dovnútra alebo zvonka - do špeciálnych reliéfnych držiakov na topánky. Nové prekvapenie LOL je skvelý darček!

Objavovanie zábavy s L.O.L. Konfety s prekvapením pod zábalmi:

1 - sada samolepiek
2 - fľaša
3 - narodeninová čiapka
4 - konfety
5 - záhadné prestrojenie
6 - topánky
7 - módne doplnky
8 - oblečenie
9 - roztomilá zberateľská bábika (má špeciálne schopnosti, ktoré si dievčatá musia vyskúšať na vlastnej koži.

Bábiky môžu cikať, pľuvať vodu, meniť farbu alebo plakať. Jedna bábika má maximálne 2 vlastnosti. Obsah súpravy: kapsula - prekvapenie, ktoré sa po vybalení všetkých vrstiev zmení na „dom - úkryt“ pre bábiku doplnky na hranie so základnou bábikou LOL, samolepky, fľaša, topánky, oblečenie, zberateľský plagát atď. zberateľská bábika LOL. Cena je za 1 kapsulu s prekvapením s príslušenstvom a bábikou. Príjemnú zábavu pri objavovaní a zhromažďovaní! Zbierajte všetky bábiky Konfety Under Wraps!


https://www.youtube.com/watch?time_continue=71&v=bryQk8wW9AY&feature=emb_logo&ab_channel=SklepInternetowyKrainaZabawyVeková kategória: 3+
Určené pre: dievčatá
Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!