Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka

L.O.L. Surprise Adventný kalendár 2021 - oblečenie na každý deň


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 31. marca
34.95€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 576037
EAN: 035051576037
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Surprise Adventný kalendár 2021 - oblečenie na každý deň

Adventný kalendár LOL Surprise 2021 s bábikou v limitovanej edícii a 25+ prekvapeniami vrátane oblečenia, obuvi, doplnkov a adventného kalendára LOL OOTD 

LIMITOVANÁ EDÍCIA 2021 LOL ADVENTNÝ KALENDÁR: Ozvláštnite vianočné odpočítavanie svojich detí rozbalením viac ako 25 prekvapení počnúc divokým Jet Set Q.T. a príslušenstvo!
ZMIEŠAJTE A ZLAĎUJTE VZHĽAD: Outfit dňa nekončí číslom 7, pretože tento špeciálny balíček obsahuje množstvo módneho oblečenia pre tínedžerov, farebné topánky a doplnky pre bábiky, takže môžete vytvárať nekonečné módne kombinácie.
VEĽKÁ SADA PRÍSLUŠENSTVA ČAKÁ KAŽDÝ DEŇ: Po dobu 25 dní dajte svojim deťom úsmev na tvár, keď ich čaká prekvapenie každého dňa. Čitateľné číselné výtlačky na každej strane obalu vrstvy vyzerajúceho ako koláč pre zábavné nálezy.
VŠETKY NOVÉ BALENIA PREKVAPENÍ: Postarali sme sa o to, aby si prezentácia prekvapení bez problémov užili deti aj tínedžeri. Rozbaľte 3 vrstvy balenia s vašou roztomilou bábikou s prekvapením navrchu. Nasledujte čísla, aby ste ich mohli rozbaliť.
 KOLEKCIA PREDCHÁDZAJÚCICH ROKOV: Okrem Jet Set QT môžete od roku 2020 zbierať Tricksta B.B. Adventný kalendár #OOTD a Snow Jam od roku OOTD Adventný kalendár. Každá z bábik z limitovanej edície prichádza s 25+ vlastnými prekvapeniami pre nekonečné módne kombá.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!