Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Výpredaj
Akcia

L.O.L. Párty bábika Deluxe séria 3


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 576396
EAN: 035051576396
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

L.O.L. Párty bábika Deluxe séria 3

Obohaťte zbierku vašim malým obdivovateľkám bábik L.O.L. Surprise! Každá z Párty bábik Deluxe v 3. sérii nosí trblietavé oblečenie podľa aktivity typickej pre jeden mesiac v roku. Môžete skúsiť nájsť práve takú, ktorá predstavuje mesiac, kedy máte narodeniny vy. Bábika je vysoká 8 cm a je uložená v darčekovom balení so stuhou a darčekovou kartičkou spoločne s doplnkami pre bábiku L.O.L. Surprise! Vhodná je teda nielen ako darček k narodeninám, ale aj pre akúkoľvek inú príležitosť. Navyše keď bábiku vykúpete alebo jej dáte napiť, prekvapí vás napríklad zmenou farby. V 3. sérii na vás čaká celkom 12 bábik s trblietavými vláskami do jedinečnej zbierky, zozbierajte ich všetky!

Kľúčové vlastnosti Párty bábiky Deluxe L.O.L. Surprise! – 3. séria Párty bábika L.O.L Surprise má originálny vzhľad podľa jedného z mesiacov v roku. Bábika je zabalená v darčekovom balení so stuhou a darčekovou kartičkou Deluxe sa pýši niekoľkými doplnkami a trblietavým outfitom. L.O.L. Surprise Párty bábika Deluxe je vhodná pre dievčatá od 3 rokov. Vytvorte si zbierku nádherných 12 trblietavých bábik 3. série.

Obsah balenia: 8× prekvapenie, 1× bábika L.O.L. Surprise! Party Deluxe Bábika s trblietavými vláskami. Doplnky pre všetky L.O.L. bábiky 1× trblietavý outfit, 1× obal v podobe darčekovej škatuľky so širokou stuhou a darčekovou visačkou, 1× zberateľský plagátik všetkých 12 zberateľských postavičiek.


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!