Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Akcia

Lego Minions 75547 Mimoňský pilot v zácviku


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 18. mája
33.74€
37.49€
Výrobca:
Značka:
Hrdina:
Kód tovaru: 75547LEGO
EAN: 5702016619171
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Lego Minions 75547 Mimoňský pilot v zácviku

Ak poznáte dieťa, ktoré miluje mimoňské hračky, toto lietadlo z filmu Mimoni: Vzostup Grua poslúži ako skvelý darček na narodeniny alebo inú príležitosť. Stavba lietadla je len začiatok. Fanúšikov mimoňov čaká množstvo ďalšieho objavovania pri vytváraní ich obľúbených filmových scén.

Hra v oblakoch s figúrkami a príslušenstvom zo sveta mimoňov S dvomi figúrkami a odoberateľnou strechou lietadla sa tvorivá zábava s touto stavebnicou lietadla LEGO® Minions: Mimoňský pilot v zácviku. (75547) začína ihneď. Lietadlo je plné príslušenstva, ktoré zahŕňa kufor, banán, hotdog, vrecko s arašidmi a, samozrejme, slávnu mimoňskú hračku imitujúcu zvuk prdenia. S touto výbavou nápadití fanúšikovia môžu vytvárať svoje vlastné mimoňské nezbednosti. Inšpirujte malých staviteľov

Táto LEGO stavebnica pre deti vo veku od 4 ponúka deťom zábavný spôsob, ako sa naučiť stavať. S návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Life máte k dispozícii funkcie na ovládanie zobrazenia, vďaka ktorým môžu modely z LEGO kociek samostatne stavať aj menšie deti.


Určené pre: všetkých
Materiál: plast
Veková kategória: 4+

Poznámka: HTML nie je preložené!