Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Lamaze Plyšová svetluška Fifi


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: L27556B
EAN: 796714275567
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Lamaze Plyšová svetluška Fifi

Fifi ružová svetluška má mäkké zamatové telo, ktoré je ideálne na učenie. Jej krídla obsahujú malé zrkadlo na interaktívnu hru a rôzne textúry, tvary a vrásky, ktoré povzbudzujú dieťa k objavovaniu. Nabitý funkciami; Fifi má pripojené hryzátko na lienku a zauzlené labky ideálne na žuvanie. Má svetlé farby na bruchu a vysoko kontrastné čierne a biele vzory na chrbte a krídlach. Navyše obsahuje klip na pripevnenie k autám, detským nosičom a taške na plienky, aby ste ju mohli vziať so sebou na zábavu na cestách.

PLYŠOVÁ HRAČKA - Fifi má mäkké velúrové telo, ktoré je ideálne na maznanie a podporuje hmatovú stimuláciu. S množstvom vecí na videnie, počutie a dotyk sa vaše dieťa nikdy nebude nudiť!
ZMYSELNÁ HRAČKA – Táto hračka pre bábätko sa dodáva s vysoko kontrastnými čiernymi a bielymi vzormi, objaviteľským zrkadlom, viacvrstvovými krídelkami, cvakacími krúžkami a pískadlom, aby sa vaše dieťa zabavilo a zároveň stimulovalo jeho zmysly.
HRAČKA NA ZÚBKY – Táto hračka pre novorodencov sa dodáva s vyťahovacím hryzátkom, ktoré pomáha upokojiť vaše dieťa vo chvíľach nepohodlia a umožňuje mu žuť a hrýzť pri hre a učení.
AUTO A KOČÍK – Táto veľmi všestranná plyšová hračka sa dodáva s krúžkom, ktorý možno pripevniť na akýkoľvek typ kočíka alebo postieľky, ako aj na centrum aktivít vášho dieťatka.
MADE BY LAMAZE – Všetky naše detské hračky sú vytvorené prostredníctvom špecializovaného výskumu s pomocou vývojových expertov špecializujúcich sa na zmyslové hry, aby podporili tieto momenty úžasu a vytvorili tú iskru vývoja.


Veková kategória: 0+
Určené pre: bábätká
Materiál: textil, plast

Poznámka: HTML nie je preložené!
Naposledy prezerané