Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Lamaze Plyšová húsenička na triedenie


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 9. júna
19.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: L27244
EAN: 796714272443
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Lamaze Plyšová húsenička na triedenie

Mäkká plyšová hračka Lamaze Mix & Match Caterpillar pre bábätko, triediaca hračka pre bábätká, ideálny darček na bábätko pre novopečených rodičov, vhodné pre bábätká, chlapcov a dievčatá od 6 mesiacov
MIX & MATCH: S plyšovou húseničkou Lamaze sa môžete hrať ako s plyšovou hračkou, s ktorou bude váš drobec dokonalým maznáčikom, alebo ho rozdeľte na 8 segmentov a pomocou suchého zipsu ho opäť poskladajte!
ZMYSELNÁ HRAČKA: Vďaka viacerým zvukom vrátane pokrčených látok a vtipnému pískaniu sa vaše dieťa zabaví a zároveň bude stimulovať jeho zmysly. Alebo použite ako detskú hrkálku - húsenica pri zatrasení vydáva jemný zvuk zvonenia!
ZÁBAVNÉ A FAREBNÉ: Táto farebná detská hračka má viacero farieb a textúr s pestrofarebnými stuhami a zauzlenými nožičkami, ktoré pomôžu vášmu dieťatku rozvíjať zrakové schopnosti a motorický vývoj.
ZÁBAVNÉ RIEŠENIE PROBLÉMOV: Ako vaše dieťatko rastie, používajte húsenicu na zábavné učenie sa rozťahovaním dielikov a opätovným spájaním farieb - alebo počítajte segmenty, aby ste zistili, koľko ich je!
VYROBENÉ LAMAZE: Všetky naše detské hračky sú vytvorené prostredníctvom špecializovaného výskumu s pomocou vývojových expertov špecializujúcich sa na zmyslové hry, aby podporili tieto momenty úžasu a vytvorili tú iskru vývoja.


Materiál: textil

Poznámka: HTML nie je preložené!