Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Lamaze Plyšová hrkálka psík Pippin


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 29. novembra
9.39€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: L27530TOM
EAN: 796714275307
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Lamaze Plyšová hrkálka psík Pippin

MINI RAD LAMAZE - On-The-Go je rad kompaktných mäkkých detských hračiek Lamaze, ktoré obsahujú všetky zmyslové a zábavné funkcie nášho klasického radu - malé ručičky sa ľahšie uchopia na cestách!
PLYŠOVÁ HRAČKA A MÄKKÝ PLYŠ - Darujte svojmu drobcovi Pippin  Psíka - nové roztomilé zvieratko od Lamaze vhodné pre deti od narodenia - ideálne na podporu rozvoja hmatových schopností vášho drobca!
BABY SENSORY HRAČKA – Táto roztomilá plyšová hračka obsahuje zábavnú detskú hrkálku a prekvapivé škrípanie a vŕzganie, ako aj charakteristické zábavné farby a kontrastné vzory Lamaze pre vizuálnu stimuláciu. Malé hryzátko v tvare kostičky si bábätko určite obľúbi.
HRAČKA PRE DETSKÉ KOČÍKY – Táto veľmi všestranná hračka pre novorodencov sa dodáva s krúžkom, ktorý možno pripevniť na akýkoľvek typ kočíka, detskej postieľky, ako aj na autosedačku alebo na hraciu podložku vášho dieťaťa.
MADE BY LAMAZE – Všetky naše detské hračky sú vytvorené prostredníctvom špecializovaného výskumu s pomocou vývojových expertov špecializujúcich sa na zmyslové hry, aby podporili tieto momenty úžasu a vytvorili tú iskru vývoja.

Veková kategória: 0+
Určené pre: bábätká
Materiál: textil, plast

Rozmery balenia (D x Š x V): 27cm x 5cm x 13.5cm
Poznámka: HTML nie je preložené!