Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Lamaze Plyšová hrkálka medveď Basha


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 31. januára
9.39€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: L27527TOM
EAN: 796714275277
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Lamaze Plyšová hrkálka medveď Basha

MINI RAD LAMAZE - On-The-Go je rad kompaktných mäkkých detských hračiek Lamaze, ktoré obsahujú všetky zmyslové a zábavné funkcie nášho klasického radu - malé ručičky sa ľahšie uchopia na cestách!
BABY SENSORY HRAČKA - Táto detská plyšová hračka obsahuje prekvapivé zvuky vŕzgania a zaujímavé textúry, ako aj detskú hrkálku a jabĺčko ako hryzátko  - objímte Bašu, aby ste aktivovali pískacie „PÍSKANIE“!
HRAČKA PRE DETSKÉ KOČÍKY – Táto veľmi všestranná hračka pre novorodencov sa dodáva s krúžkom, ktorý možno pripevniť na akýkoľvek typ kočíka, detskej postieľky, ako aj na autosedačku alebo na hraciu podložku vášho dieťaťa.
NAJLEPŠÍ SPOLOČNÍK VÁŠHO DIEŤAŤA - Basha je roztomilý malý plyšový medvedík, ktorý povedie vaše dieťa na vzdelávacej ceste, od objavovania nových farieb a vzorov ako bábätka až po spúšťanie zvukov a príčin a následkov ako batoľa.
MADE BY LAMAZE – Všetky naše detské hračky sú vytvorené prostredníctvom špecializovaného výskumu s pomocou vývojových expertov špecializujúcich sa na zmyslové hry, aby podporili tieto momenty úžasu a vytvorili tú iskru vývoja.


Veková kategória: 0+
Určené pre: bábätká
Materiál: textil, plast

Rozmery balenia (D x Š x V): 27cm x 4cm x 13cm
Poznámka: HTML nie je preložené!