Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Lamaze Plyšová hrkálka chameleón Chroma


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 12. decembra
9.39€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: L27531TOM
EAN: 796714275314
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Lamaze Plyšová hrkálka chameleón Chroma

MINI RAD LAMAZE - On-The-Go je rad kompaktných mäkkých detských hračiek Lamaze, ktoré obsahujú všetky zmyslové a zábavné funkcie nášho klasického radu - malé ručičky sa ľahšie uchopia na cestách!
BABY SENSORY TOY - Rad mini hračiek pre bábätká Lamaze obsahuje prekvapivé zvuky vŕzgania a zaujímavé textúry a farby, ako aj zábavné škrípanie, ktoré môže vaše dieťa objavovať a objavovať. Hryzátko v podobe lienky tiež prispeje k rozvoju bábätka.
HRAČKA PRE DETSKÉ KOČÍKY – Táto veľmi všestranná hračka pre novorodencov sa dodáva s krúžkom, ktorý možno pripevniť na akýkoľvek typ kočíka, detskej postieľky, ako aj na autosedačku alebo na hraciu podložku vášho dieťaťa.
NAJLEPŠÍ SPOLOČNÍK VÁŠHO DIEŤAŤA - Táto roztomilá hračka Chameleon povedie vaše dieťa na vzdelávacej ceste, od objavovania nových farieb a vzorov v detstve až po spúšťanie zvukov a príčin a následkov ako batoľa.
MADE BY LAMAZE – Všetky naše detské hračky sú vytvorené prostredníctvom špecializovaného výskumu s pomocou vývojových expertov špecializujúcich sa na zmyslové hry, aby podporili tieto momenty úžasu a vytvorili tú iskru vývoja.


Veková kategória: 0+
Určené pre: bábätká
Materiál: textil, plast

Rozmery balenia (D x Š x V): 24cm x 3cm x 16cm
Poznámka: HTML nie je preložené!