Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Ecoiffier 2481 Vozík s boxom s náradím 20 doplnkov modro-šedý


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: E2481
EAN: 3280250024811
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

ÉCOIFFIER detská pracovná rudla Mecanics je skvelá a praktická hračka pre malého chlapčeka, ktorý s nadšením pozoruje dospelých pri práci a rád ich pri hre napodobňuje. Vozík je ľahký a má dve kolesá, ktoré sa ľahko otáčajú. Dve rúčky, ktoré sú príjemné na dotyk robia z tohto vozíka skutočné mobilné zariadenie s kutilským náradím a dieťa si to tak môže jednoducho brať so sebou. Rudla disponuje aj boxom na náradie, v ktorom je až 20 kusov rôznych pracovných pomôcok.

Skrutkovač, kladivko, skrutky, matice, nadstavce, kombinačky či francúzsky kľúč. Malý kutil si môže montovať, skrutkovať, zapojiť fantáziu a za pomoci náradia vytvárať ľubovoľné tvary. Celý vozík, vrátane náradia, je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia a sú príjemné na dotyk. Je prevedený v peknej modrej a žltej farbe, ktoré dodávajú vozíku sviežosť a hravosť. Doplnený je o striebornú farbu a rudla tak vyzerá ako skutočná. Nemusí si na nej nosiť len box s náradím ale aj čokoľvek iné.

Náradie je vytvarované presne pre malé detské rúčky, takže ho dieťa bude vedieť správne uchopiť a hrať sa s ním. Pri výrobe sa kládol dôraz aj na bezpečnosť a preto sú všetky hrany zaoblené. Takáto hra podporuje u detí tvorivosť a zlepší im jemnú motoriku a manuálnu zručnosť. Naučia sa rozoznávať náradie a jeho praktické využitie. Hračka je vyrobená francúzskym výrobcom ÉCOIFFIER, ktorý spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Je vhodná pre deti vo veku 2 rokov. Jej rozmery sú 29,5*29,5*56,5 cm.


Určené pre: všetkých
Veková kategória: 1+

Poznámka: HTML nie je preložené!