Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Ecoiffier 479 Záhradný vozík s náradím, kvetináčmi a kanvičkou


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: E0479
EAN: 3280250004790
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

ÉCOIFFIER vozík pre záhradníka Piknik je pekná plastová hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Súčasťou hračky pre malých záhradníkov je vozík v zelenej farbe na dvoch kolieskach, do ktorého si deti môžu poukladať plastové záhradnícke náradie. K detskému náradiu, ktoré nájdete v balení patria 2 vedierka, lopatka, krhlička, hrable, nožnice. Tieto doplnky sa výborne hodia ako darček pre malých pomocníkov v domácnosti, ktorí majú radi pobyt na čerstvom vzduchu. Vďaka veselým farbám a realistickému prevedeniu táto hračka pre najmenších podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože si deti môžu vymýšľať rôzne príbehy o dobrodružstvách v záhradke.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Ďalej sa prostredníctvom súpravy pre záhradníkov rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby.

ÉCOIFFIER je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. ÉCOIFFIER spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky vhodné aj pre najmenšie deti. 


Určené pre: všetkých
Veková kategória: 1+

Poznámka: HTML nie je preložené!