Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Akcia

Woody 91412 Hojdací kruh priemer 83 cm zeleno-červený


Dostupnosť:
Vypredaný

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 91412WOO
EAN: 8591864914128
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Woody 91412 Hojdací kruh priemer 83 cm zeleno-červený

Aj vy hľadáte pre vaše dieťatko kvalitnú, bezpečnú a ešte aj krásnu hojdačku? Stavte na osvedčeného výrobcu tradičných hračiek pre detičky Woody. Hojdačka Woody hojdací kruh je vhodná už pre detičky od troch rokov. Vďaka kvalitnému spracovaniu a mnohým bezpečnostným prvkom nemusíte mať o váš poklad starosť a môžete si užívať spoločné radostné chvíle naplno.

Hojdací kruh má priemer 83 cm. Závesná detská hojdačka je v tvare kruhu s výpletom. Má odolnú kovovú konštrukciu chránenú povrazom. Detailné vypletenie povrazovou sieťou so zatavenými uzlami v spodnej časti kruhu je pre maximálnu bezpečnosť nevyhnutná. Hojdačka je ideálna pre vonkajšie použitie. Nosnosť hojdačky je 80 kg, môžu sa teda na nej hrať až dve deti súčasne. Výrobca Woody dáva dôraz na tradičné spracovanie a bezpečnosť. Závesná hojdačka s ohrádkou značky Woody je vyrobená z odolného kovového rámu a povrazového úpletu. Vďaka kvalitnému spracovaniu a bezpečnostným prvkom je vhodná už pre deti od troch rokov. Kovová nosná konštrukcia je obalená povrazom a jednotlivé laná sú pevne zakončené zataveným uzlom v spodnej časti kruhu. Pre zvýšenie bezpečnosti je vhodný dozor rodičov.

Návod na uchytenie hojdačky: Hojdačku zaveste na bezpečnostné háky. Pre zachovanie maximálnej hybnosti hojdačky sú optimálne háky točivé (nie sú súčasťou balenia). Výšku hojdačky upravte podľa veku dieťaťa pomocou nastaviteľných lán. Uistite sa, že hojdačka je nainštalovaná tak, aby sa zabránilo prevráteniu či inému nesprávnemu použitiu. Z bezpečnostných dôvodov nie je vhodné hojdačku umiestňovať nad betónový, asfaltový alebo iný tvrdý povrch. Pred každým použitím výrobca odporúča vykonať kontrolu hákov a lán.

Rozmery hojdačky: 83 × 9 × 83 cm


Veková kategória: 3+
Určené pre: všetkých
Materiál: kov, plast, textil

Poznámka: HTML nie je preložené!