Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €

Hasbro E2170-E2220 AVN 30 cm deluxe figúrka Doctor Strange s doplnkami k filmu Avengers: Infinity War


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Hrdina:
Kód tovaru: E2170-E2220
EAN: 5010993462247
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Hasbro E2170-E2220 AVN 30 cm deluxe figúrka Doctor Strange s doplnkami k filmu Avengers: Infinity War - Novinka 2018 !!!

Máte doma ozajstných milovníkov Avengers? Kúpte im jedného z najnovších hrdinov. Figúrky sú inšpirované filmom a sú doplnené tiež nové postavy. Figúrka Avengers je dostatočne veľká ( cca 30 cm ) a má pohyblivé končatiny pre dokonalé hranie. S týmito figúrkami Avengers deti zažijú veľa nových dobrodružstiev. Figúrka je vyrobená z kvalitného plastu, preto prežije aj drsnejšie zaobchádzanie, ktoré je pri záchrane sveta nevyhnutné. S 5 pohyblivými kĺby sú figúrky ako živé. Urobte radosť nielen deťom, ale napríklad aj vám a kúpte si figúrky Avengers. Séria sa skladá z 5 hlavných hrdinov : Scarlet Witch, Falcon, Doctor Strange, Black Widow, Groot. Figúrky sa predávajú samostatne. Pozbieraj ich všetky a zaži nový zážitok z filmu i doma!

Doktor Stephen Vincent Strange je v skutočnosti lekárom, ale nehoda zranila jeho ruky takže nikdy viac nemohol urobiť presnejšiu operáciu mozgu, a tak zanechaním za sebou všetkého sa naučil všetky mystické kúzla. S úžasnou pracovitosťou a talentom sa stal jedným z najsilnejších superhrdinov v šanci na spoločnú porážku Thanosa.

Veková kategória: 3+
Určené pre: všetkých
Materiál: plast

Rozmery balenia (D x Š x V): 10cm x 5cm x 30cm
Poznámka: HTML nie je preložené!