Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Hasbro E0563-E2070 AVN 15 cm figúrka Delux Rocket Raccoon a Groot s doplnkami k filmu Avengers: Infinity War


Dostupnosť:
Dočasne nedostupné

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.

Výrobca:
Hrdina:
Kód tovaru: E0563-E2070
EAN: 5010993462933
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Hasbro E0563-E2070 AVN 15 cm figúrka Delux Rocket Raccoon a Groot s doplnkami k filmu Avengers: Infinity War - Novinka 2018!

Odomknite silu kameňov nekonečna! Každá 15 cm figúrka má vlastný kameň nekonečna, ktorý sa zastrčí do príslušného doplnku. Odomkni s kameňom nekonečna i ďalšie figúrky z filmu Avengers: Infinity War. Séria sa skladá z 3 hlavných hrdinov : Hulk, Hulkbuster, Rocket Raccon a Groot. Figúrky sa predávajú samostatne. Pozbieraj ich všetky a zaži nový zážitok z filmu i doma!

Stromový mimozemšťan priletel pôvodne na Zemi, aby tu pochytal niekoľko ľudí, ktorých by mohol študovať, bol ale niekoľkokrát zničený, než si jednu z jeho verzií ponechal S.H.I.E.L.D. Ten Groot priebežne nasadzoval ako skutočného hrdinu do niekoľkých svojich misií a vďaka bohu, že stačí, aby z Groot prežila len malá vetvička a tento obetavý bojovník zase dorastie do plnej veľkosti. Schopnosti sú vám asi už jasné: pojedá stromy, ovláda stromy a regeneruje sa ako stromy. A aj keď nikdy nepovie nič iné ako "Som Groot.", Vraj je múdrejší ako absolventi poľnohospodárskych fakúlt. A tým som nechcel nikoho uraziť - kvázi-dimenzionální super-polohovacie inžinierstva naozaj ovláda málokto Groot "hrá" Vin Diesel, ktorý sa okrem memorovanie rozvetvených dialógov venoval tiež motion-capturingu.

Odkiaľ sa tu vzal hovoriaci mýval so samopalom? Pochádza z planéty Halfworld, na ktorej boli zvieratá geneticky modifikované tak, aby sa mohli starať o svoje mentálne chorých pánov. Rocket tu pôsobil s mrožom Wal Russom ako strážca planéty, a keď tu boli pacienti nakoniec vyliečení, odletel spolu s ostatnými zvieratami. ROCKET si potom do tímu vybral Star-Lord a mýval Strážca galaxie dokonca udržiaval pri živote počas Quillovy absencie, kedy sa stal faktickým vodcom skupiny. A je to tiež práve Rocket, ktorý do tímu privádza Groot, presnejšie povedané jednu z jeho zachránených konárov. Medzi oboma sa tak "rozrastá" a "zakoreňuje" veľké priateľstvo. Mimo to, že je Rocket jednoducho obyčajný supermýval, je tiež výborným stratégom so záľubou v malých i veľkých strelných zbraniach. A tiež sa tvrdí, že má obsedantne kompulzívnu poruchu ... ale možno sú to len klebety ;-). ROCKET vo filme nahovoril Bradley Cooper, ktorý sa tak prvýkrát od A-Teamu objaví v akčnom veľkofilme.


Veková kategória: 3+
Určené pre: všetkých
Materiál: plast

Rozmery balenia (D x Š x V): 18cm x 5cm x 20cm
Poznámka: HTML nie je preložené!