Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €

Hape Vláčikodráha – Horská baňa menšia


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 2. decembra
74.99€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: E3755HAPE
EAN: 6943478019874
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Hape Vláčikodráha – Horská baňa menšia

Odvezte tento skvelý žltý vlak z povrchového prostredia hlboko do bane. Táto viacúrovňová hracia sada poskytuje kompletnú drevenú dráhu a obsahuje žeriav, lanový most, hojdacie dvere a varovný zvonček. Uľahči prácu baníkom a zapriahni všetky vagóniky. 

Hape Vláčikodráha – Horská baňa menšia. Exkurzia do horskej bane môže začať. Nastúpte do vlaku, ktorý zíde až pod zem, a zistite, ako to chodí v bežnej bani. Ovládajte žeriav, lanový most, hojdacie dvere aj varovný zvonček. Táto skvelá vláčikodráha horská baňa poteší všetkých milovníkov vláčikov a banskej techniky a ponúka veľa možností na hranie. Dvojúrovňová baňa je vyrobená z kvalitného dreva, kovu i plastu. Stavebnica je kompatibilná s ďalšími dielikmi stavebníc Hape. Pozrite sa, aký je život v podzemí s vláčikodráhou  horská baňa Hape.  Menšia horská baňa Hape pre všetkých milovníkov vláčikov a techniky Dvojúrovňová stavebnica

Obsahuje vláčik, koľaje, most, hojdacie dvere a zvonček. Funkčný žeriav s magnetickým zdvihákom. Celkom 18 dielov. Podporuje detskú kreativitu a fantáziu .Vyrobené z kvalitného materiálu .Kompatibilné s ďalšími stavebnicami Hape.  Rozmery: 48 × 42 × 16 cm Súprava obsahuje: Dvojúrovňovú baňu 2 vozidlá: vláčik, žeriav Koľaje Zvonček Príslušenstvo.


Veková kategória: 3+
Určené pre: chlapcov
Materiál: drevo

Poznámka: HTML nie je preložené!