Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka
Poznáte z TV

Geomag 200 Magicube 6 ks magnetická stavebnica


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 2. decembra
19.75€
Výrobca:
Značka:
Kód tovaru: 200GEO
EAN: 871772002000
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Geomag 200 Magicube 6 ks magnetická stavebnica 

Magicube je nový produktový rad Geomagworld, ktorý spôsobil revolúciu v kategórii Junior Construction. Táto inovatívna hračka je stavebnicový systém zložený z magnetických blokov, ktoré sa navzájom spájajú na všetkých šiestich stranách. Využitím neviditeľných a magických vlastností magnetizmu môžu deti popustiť uzdu svojej fantázii pri stavaní farebných 3D modelov. Hrou s jednotlivými blokmi môžu začať rozvíjať svoju zručnosť aj tie najmenšie deti. Naša nová kolekcia Magicube Recycled, vyrobená zo 100% recyklovaného plastu, má rovnaké žiarivé farby a vysoké štandardy kvality ako všetky naše originálne súpravy Geomag. Nová generácia stavebných hier.

Magicube je produktový rad magnetickej stavebnice Geomag pre malé deti v rodine, ktorá bola špeciálne vyvinutá tak, aby sa s ňou ľahko manipulovalo aj pre tých najmenších. Tematické súpravy Magicube teraz ponúkajú úplne nový zážitok z hrania pre najmenších pomocou zodpovedajúcich tvarov, s ktorými môžu vytvárať kreatívne výtvory, ako sú vozidlá, budovy alebo dokonca figúrky zvierat. Stavebnica

Magicube pre najmenších pozostáva zo 6 prvkov, ich dizajn je odolný a dobre padnú do ruky. Vďaka trom typom tvarov môžu deti vytvárať nespočetné množstvo postavičiek. Magnetickú stavebnicu odporúčame od 1 roku.


Určené pre: bábätká
Veková kategória: 1+

Poznámka: HTML nie je preložené!