Doprava zdarma pri nákupe nad 85 €
Novinka

Frozen malá Bábika Anna a snehové prekvapenie - herná súprava


Dostupnosť:
Už len 1 ks skladom!
Doprava:
Kuriérom môžete mať už 8. decembra
43.99€
Výrobca:
Značka:
Hrdina:
Kód tovaru: HLX00-HLX02
EAN: 194735121229
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@nethracky.sk alebo 0907 993 341

Frozen malá Bábika Anna a snehové prekvapenie - herná súprava

Táto hracia súprava obsahuje bábiku Annu a jej priateľa Olafa z animovaného filmu Ľadové kráľovstvo od spoločnosti Disney. Herná súprava má rukoväť na jednoduché prenášanie. Obsahuje bábiku so sukňou z mäkkého materiálu, figúrku kamaráta a niekoľko herných prvkov a doplnkov.

Parametre:

Licencia: Frozen
Rozmery balenia: 32,5 x 23,5 x 8,5 cm
Odporúčaný vek: 3+

Fanúšikovia si zamilujú túto ikonickú súpravu zámku, inšpirovanú filmami Frozen od Disney! Tento očarujúci domček pre bábiky obsahuje Annin hrad a otvára sa a odhaľuje viacero hracích plôch, bábiku Annu, figúrku Olafa, nábytok a ďalšie. Krabička má držadlo, aby ste ju mohli vziať kamkoľvek a možno ju pripojiť k ďalším krabiciam z kolekcie Stacking Stories, aby ste rozšírili kráľovstvo. Každá krabica sa predáva samostatne. Bábiky  samy nestoja. Farby a dekorácie sa môžu líšiť.

Táto súprava zámku Anna, inšpirovaná slávnymi filmami Disney Frozen, umožňuje deťom prehrať si svoje obľúbené scény v nezabudnuteľnom zámku! Krabica sa otvára na dve časti a odhaľuje interiér hradu s niekoľkými hracími plochami inšpirovanými filmom. Medzi herné priestory patrí hojdačka pre Annu a Olafa, tanečná sála s točiacim sa tanečným parketom, spálňa a tajná miestnosť na ukrytie maškŕt. Táto súprava obsahuje aj nevyhnutného Olafa, posteľ pre princeznú, stôl, občerstvenie a ďalšie!

Minibábika Anna (9 cm) má na sebe svoj ikonický hradný odev s odnímateľnou sukňou z mäkkej látky. Je kĺbovo spojená na rukách, nohách a krku. Box má držadlo, vďaka ktorému ho môžete ľahko prenášať kdekoľvek. Všetky boxy v rade je možné navzájom spájať, či už vertikálne alebo horizontálne. Fanúšikovia môžu pozbierať všetky súpravy Disney Frozen Stacking Story a vybudovať kráľovstvo svojich snov!


Materiál: plast

Poznámka: HTML nie je preložené!